Меру Львова вказали на його холуйство
17.03.2010 14:08

Депутат Львівської міської ради Володимир Гірняк написав відкритого листа до міського голови Львова Андрія Садового. У цьому листі міський обранець висловлює своє незадоволення діями мера міста під час учорашнього прийому урядової делегації на чолі з віце-прем’єром Б.Колесніковим.
"Зустрічаючи гостей не як приватна особа, а як очільник львівської громади, йдеться у листі депутата, ви дозволили собі вітати українських урядовців недержавною мовою. І це, наголошую, у той час, коли вся Галичина стала на її захист української як єдиної державної.
Бажання сподобатися російськомовним візитерам перетворилося на звичайне холуйство. Сподіваюся, хоч непомітно для вас самого. Однак, у будь-якому разі, це не пройшло непоміченим для громади Львова, представникам якого стало соромно за такого керманича.
Щиро вірю, що наступними вашими кроками у мовній політиці не стануть проведення в місті референдуму про двомовність чи переведення документації міської ради на «общєпонятний». Безперечно, ви маєте право розмовляти російською чи будь-якою іншою іноземною мовою у своїй сім’ї чи під час приватних зустрічей. Однак, репрезентуючи у більшості україномовну громаду Львова, як посадова особа, ви мусите користуватися державною мовою.
Зважаючи на ганьбу, яку ви вчинили своїм виборцям і загалом усім львів’янам, вимагаю від вас вибачень перед громадою. Це ваш єдиний шанс хоч трохи зберегти обличчя і спробувати реабілітуватися в очах львів`ян», - йдеться у лист.

Львівська газета
Останні новини:

Коментарі
avatar