Найбільшу в Україні писанку з лози відкрили у Львові
21.03.2010 18:35

21 березня на північній стороні Ринок у Львові урочисто відкрили Великодній ярмарок, а також його окрасу – писанку з лози, висота якої 4 м 20 см.

Про це на відкритті повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
"Кожна людина має серце, кожне місто має серце. Серцем Львова є площа Ринок. Сьогодні ми раді вітати львів’ян і гостей міста на Великодньому ярмарку. Сьогодні ми відриваємо тут – писанку з лози, символом свята Великодня у Львові. Це одна з найбільших писанкок в Україні, яку дороблюватимуть з писанок, які створять діти", - зазначив Андрій Садовий.
Як зазначив директор ТзОВ "Львівські ярмарки" Ігор Фіняк, близько 10 яворівських майстрів створювали великоднє яйце: обтягували лозою металевий каркас, прикрашали квітами. Коштує це задоволення 15 тис. грн.
Під час ярмарку проходитимуть різні заходи, атракції та акції. Зокрема майстер-класи з писанкарства, виготовлення великодньої писанки з пап’є-маше, 27 березня – акція "Стань актором", 31 – "Намалюй свою писанку", 1 квітня – "Посміхнись і прости", 4-6 квітня – великодня гаївка.
Як зазначила ZAXID.NET відповідальна за зв’язки з громадськістю ТзОВ "Львівські ярмарки" Галина Онишко, на великодньому ярмарку на площі Ринок є 46 торгових дерев’яних хатинок, де продають свій крам львівські підприємці. "Основною вимогою відбору було те, щоб товар відповідав великодньому духові", - запевнила вона, додавши, що дуже довго вирішували якою насправді має бути писанка у центрі ярмарку.
Ярмарок триватиме до 11 квітня. До участі у ярмарку долучилися ресторатори, торговці, громадські, благодійні, релігійні організації.
Винники
ZAXID.NET
Останні новини:

Коментарі
avatar