Садовий віддав євростадіон. Тепер можна надіятися, що його збудують.
25.03.2010 14:17


25 березня, під час сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу, за якою надана згода на передачу цілісного нового комплексу ЛКП «Дирекція з будівництва львівського стадіону» у державну власність. Це рішення підтримали 86 депутатів. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.
Проект ухвали пункт другий звучав про те, що Департамент «Євро-2012» ЛМР має забезпечити укладання угоди про оформлення спільної, часткової власності на це майно пропорційно до вкладених коштів міською радою та державою упродовж 2008 та 2010 років.
Водночас за пропозицією депутата Ю. Батюка пунктом другим ухвали визначено, що умови передачі цілісного майнового комплексу будуть прописані в окремій ухвалі ЛМР.
Як пояснила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, на балансі ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону» знаходиться незакінчений об’єкт будівництва стадіону та земельна ділянка площею 25 га. Власне міські депутати найбільш були занепокоєні тим, що передавши державі стадіон, місто втратить цю землю, незалежно від того, буде «Євро» у Львові чи ні.
Пайонкевич запевнила, що земельна ділянка буде передана виключно лише на правах користування. За інформацією Пайонкевич, упродовж 2009 року місто вклало у будівництво стадіону 132 млн грн, а продовж 2008 року – 2,9 млн грн. Саме на таку частку власності може розраховувати Львів у майбутній угоді.
Як наголосив також міський голова Львова Андрій Садовий, мова йде про те, що держава бере на себе зобов’язання не лише у будівництві стадіону, а й структуру довкола цього об’єкту, будівництво доріг, розв’язок, комунікацій. Садовий також зазначив, що місту не варто «рватися» до великої частки власності на стадіон, адже майже всі стадіони у світі є збитковими. Після тривалих дискусій та докорів депутатів ухвалу все ж таки прийняли.
Винники Plus
Джерело: ZIK

Останні новини:

Коментарі
avatar