Україна не обмежується Львівщиною та Франківщиною, – Олег Немчінов
15.02.2011 18:19
Україна не обмежується Львівською та Івано-Франківською областями. До її складу входять 27 адміністративних одиниць у тому числі й Автономна Республіка Крим, - заявив заступник голови ЛМО УНП Олег Немчінов у відповідь на запровадження одним з мобільних операторів тарифу під назвою "МТС-Український", дія якого обмежується лише територією Львівської та Івано-Франківської областей.

Як повідомляє ZIK, з посиланням на прес-службу ЛОО Української Народної Партії, за словами Немчінова, сьогодні рекламні ролики цього оператора заполонили фм-простір нашої Львівської області. В той час як жителі Києва, Харкова, Луганська чи Донецька є такими ж українцями як і львів’яни.

«Закликаю керівництво компанії виправити допущену помилку, змінивши назву тарифного плану. Адже те, що зробив МТС – яскравий приклад того, як компанія з російським менеджментом сприймає Україну», – зазначив він.

Крім того, Немчінов звернув увагу на засилля в українському телевізійному просторі російських зірок та закликав уряд обкладати їх додатковим податком на прибуток.

«Насправді неповага до власної країни починається з неправильного світосприйняття: коли для того, щоб запустити проект на телебаченні ми запрошуємо російських знаменитостей. В більшості європейських країн люди, які хочуть працювати в сфері медіа чи шоу-бізнесу, але не є громадянами цієї країни, обкладаються додатковими податками на прибуток. У нас же найрейтинговіші шоу ведуть іноземці, а десятки творчих людей з України – сидять без роботи. Такими кроками керівництво країни заганяє нашу державу в стан, коли про український шоу-бізнес чи українську рекламу говорити буде важко. І випадок з МТС – яскраве тому підтвердження», – каже політик.


Теги: МТС, УНП, Заява, Немчінов, оператор
Останні новини:

Коментарі
avatar