У Винниках буде футбольна команда Другої ліги?
03.03.2011 18:58

Маркевич та Кобрин створять спільну команду для виступу у Другій лізі
Маркевич та Кобрин створять спільну команду для виступу у Другій лізі

Як повідомляє газета "Високий замок", Львівський "Сокіл" відгукнувся на пропозицію про співпрацю від відомого фахівця Мирона Маркевича і його футбольної школи, що у Винниках. Тепер ці два колективи спільно виступатимуть у наступній першості ДЮФЛ України, яка стартує у вересні нинішнього року.

Вже навесні планується створити спільну команду для участі у першості Львівської області, а згодом – й у другій професійній лізі України.

2003 році "Сокіл” був змушений призупинити своє членство у Професіональній футбольній лізі України, тож тепер має право відновити своє членство у другому ешелоні вітчизняного футболу.

У 1992-1994 роках Богдан Кобрин та Мирон Маркевич успішно працювали в ФК "Карпати”. Саме за президентства пана Кобрина, команда, головним тренером якої був Мирон Маркевич, вперше в незалежній Україні дійшла до фіналу національного Кубка, виступала у європейському Кубку володарів кубків. А перемога над ірландським "Шелбурном” і досі залишається єдиною, здобутою "Карпатами” у єврокубках.


Теги: Маркевич, об'єднання, новини, Сокіл, Винники, кобрин
Останні новини:

Коментарі
avatar