НОК на Львівщині запустив спортивний інформаційний портал
15.03.2011 14:41

15 березня, відділення НОК на Львівщині офіційно запускає інформаційний спортивний портал Відділення Національного олімпійського комітету на Львівщині за адресою http://www.noc.lviv.ua.

Як пише Гал-Info, згідно з прогнозами розробників, ресурс має стати платформою для популяризації спортивних секцій з різних видів спорту на Львівщині. На сторінці буде розміщена інформація про діяльність регіональних осередків федерацій з різних видів спорту та про відомих спортсменів Львівщини і їхні досягнення.

Ресурс також містить офіційну інформацію про події львівського та українського спорту, інформаційні та довідкові розділи.

Відповідно до концепції розвитку ресурсу, за новинами Львівського відділення НОКу можна буде стежити і на сторінках у соціальних мережах Facebook та ВКонтакте.

До розробки інтернет-сайту відділення Національного олімпійського комітету на Львівщині долучилися знані у львівському спорті персони – атлети, тренери та спортивні журналісти. Розробку та впровадження порталу виконала компанія FRESHPR.

Відділення Національного Олімпійського Комітету у Львівській області є регіональним відділенням НОК України – організації, яка має виключне право представляти Україну на Олімпійських іграх та на регіональних, континентальних і світових комплексних змаганнях, що відбуваються під патронатом Міжнародного Олімпійського Комітету. Метою діяльності Львівського регіонального осередку НОК є розвиток, зміцнення та захист олімпійського руху в області, поширення обміну цінностями національної культури під знаком ідей і принципів олімпізму, та захист інтересів своїх членів. Головою відділення НОК у Львівській області в жовтні 2010 року обрано Миколу Кмітя.

 

 

 


Теги: ЛЬВІВ, НОК, інформаційний портал
Останні новини:

Коментарі
avatar