Винниківський ЖЕК заборгував за тепло понад один мільйон
25.03.2011 11:44

Прес-служба Львівської міської ради повідомила, що на сьогодні заборгованість за теплопостачання ЖЕК м. Винники, який обслуговує шість будинків на вул. Кільцева,2,2а,6,7,8,10, становить 1 млн. 13 тис. грн.

Як розповіла начальник відділу обліку та збуту теплової енергії ЛМКП "Львівтеплоенерго" Галина Пакулець, ситуація з оплатою за теплопостачання з боку ЖЕКу Винник не покращується. Так, нарахування ЖЕКу за теплопостачання у лютому становило 111 тис. грн. Натомість, надійшло від них у березні лише 23 тис. грн., інформує Львівський портал.

"ЖЕК Винник – один з найбільших боржників  за теплопостачання. З ним ведеться постійна претензійно-позовна робота. Є шість рішень судів у справі ЖЕКу Винник. Сьогодні маємо надзвичайно низький рівень розрахунку за поточні нарахування – це 20%. Також не погашається накопичена заборгованість", - наголосила Галина Пакулець.

Нагадаємо, 8 лютого, ЛМКП "Львівтеплоенерго" припиняло подачу теплової енергії до шести будинків ЖЕКу селища Винники через значну заборгованість та низький відсоток оплати за поточні нарахування за послуги теплопостачання. Наступного дня теплопостачання було відновлено, оскільки було надано гарантійного листа про погашення заборгованості.

ЛМКП  "Львівтеплоенерго" закликає ЖЕК Винник погасити заборгованість за послуги з теплопостачання, інакше буде припинено подачу тепла до шести зазначених будинків Винник.


Теги: ЖЕК, заборгованість, Винники, новини
Останні новини:

Коментарі
avatar
До Нового року заборгованість ЖЕК-у була 670 тис.грн.А тепер вже 1 млн.13 тис. От нова владає дає...
avatar
Попередний начальник ЖЕК-у п.В.Джумак загінув при дивних обставинах з участю С.Уварова, І.Федишина, А.Чорного та деяких теперішніх депутатів Винниківської міської ради.
avatar
Після покійного Джумака в ЖЕКу вже десь третій начальник! І до чого це тут!
avatar
Коистувач Інформатор заходить на сайт ще під двома іменами мешканець та Віталій. Всі вони з одного IP-алресу!!! Через таких користувачів прийдеться вводити знову реєстрацію!!! Зараз даний IP-адрес буде заблоковано на три дні!!!
avatar
Всім зрозуміло,шр влада хоче ЖЕК довести до банкрутвство і продати.
avatar
Як то жек можна продати? biggrin biggrin biggrin
avatar