Винниківський "Фронт Змін" - звіт за 100 днів діяльності
31.03.2011 17:08

Розбиті дороги, гори сміття, величезні борги комунальних підприємств, відчай та безнадія. Звичайно, така ситуація виникла не за один день, а планомірно доводилась бездіяльністю функціонерів колишньої каденції на протягом кількох років. Фактично місто доведене до повного банкрутства і самотужки, без допомоги керівництва обласного та національного рівня не обійтись. Тому відкинувши політику, ми провели велику кількість зустрічей та перемовин з чиновниками різного рівня, підприємцями, метою яких був пошук додаткових коштів для міста, нових бюджетних надходжень. І перші "перемоги" вже є, бюджет Винник на 2011-й рік збільшений майже вдвічі.

Разом з цим, розуміючи, що мешканці Винник обурені існуючим безладом в питаннях використання земель та майна міста, які фактично мали б бути джерелом інвестицій, виконуючи пункти своєї передвиборчої програми, наша фракція здобула представництво в відповідних депутатських комісіях та ініціювала проведення повного фінансового та земельного аудиту, що зараз триває. А ось тут ми стали свідками шаленого тиску і спротиву, аж до особистих погроз, який розпочався на фракцію та її представників збоку зацікавлених осіб для того, щоб ми відступили від наших обіцянок перед виборцями. Прикро, що серед останніх трапляються теперішні та колишні депутати.

Наголошуємо, що до цього часу Винниківською міською радою не було виділено жодної земельної ділянки, голосування проводились лише в питаннях затвердження містобудівних обгрунтувань, продовження термінів оренди, приватизації земель під існуючими нерухомими об'єктами.

Зауважимо, що землями та майном громади розпоряджаються не окремі депутати і не фракція "Фронт Змін", чисельність якої далека від формування більшості, а усі 36 депутатів і міський голова, як обранці народу. На сесіях міської ради приймалися рішення, навіть тоді, коли наша фракція участі в голосуванні не брала.

Ми чітко розуміємо, що діяльність нашої сили у Винниках є незручною для певних колишніх представників влади, які бояться результатів аудиту та перевірок, яким не вдається довершити розпочаті раніше тіньові справи та ін. Тому для дискредитації в очах виборців представників нашої команди хочуть звинуватити в усіх проблемах міста, що накопичувались і не вирішувались роками, хоча наші повноваження та можливості доволі обмежені.

Через страх бути викритими, опоненти застосовують проти нас брудні технології, залякування, погрожують організацією відкликання деяких депутатів тощо. Та ми продовжуємо розпочате і наступними нашими кроками буде аналіз виконання зобов'язань інвесторів, які отримавши землі та майно громади, забули про обіцяне, розтермінували борги і все списують на кризу.

Вважаємо доцільним провести громадські слухання щодо проблем діяльності гіідприємців на міському ринку.

Ми не є прихильниками галасних і порожніх заяв, а вважаємо, що лише конкретні справи можуть змінити ситуацію у Винниках. За нашими ініціативами проводиться аудит міста, результати якого будуть оприлюднені. Ми організували перший етап громадських слухань з приводу майбутньої території довкола Римо-католицького костелу, затвердили містобудівне обгрунтування земельної ділянки на вул. Спортовій під дитячий садочок з початковою школою. Розпочали роботу щодо коригування Генерального плану.

Кілька слів щодо рішення про передачу в оренду земельної компанії "Київстар" на вул. Спортова, яке вже стало предметом спекуляцій. Отже, станція "Київстар , яка забезпечує зв'язком низинну частину Винник, функціонує понад 7 років, більше чотирьох з яких працювала несанкціоновано (без договору оренди землі). Тодішні правозахисники-депутати не турбувалися ні про наповнення бюджету за рахунок КС, ні про чинне законодавство (ніхто не ставив питання на підставі чого вона діє).

Санітарно-гігієнічні висновки вказують на безпечність функціонування даної станції (як і багатьох інших, зокрема на вул. Галицькій на будівлі ЛТФ, на вул. Івасюка біля дитячого садочка та СШ №29, на будівлі госпіталю тощо). Цього року після перемовин з керівництвом КС, ВМР, отримавши компенсацію за усі роки "підпільної" роботи та інвестиційний внесок на розвиток міста (а це близько 60000грн.), уклали договір оренди (з ринковою ціною оренди) терміном на 3 роки з можливістю залежно від обставин (будівництво дитсадка, ін.) дострокового припинення роботи станції та її демонтажу.

А тепер до конкретики. Наша політична сила "Фронт Змін" А. Яценюка у виборчих перегонах набрала десять мандатів у Винниківській міській раді. До числа депутатів були обрані: Галущак В.М., Стецко П.М, Наставський О.П., Ґорошко Б.М., НечепоренкоО.С, Голіян О.М., Голіян Б.М., Грисьо З.М., Гаврих В.М., Крисюк Н.І.. Це люди відомі у місті, які немало вклали зусиль у його розвиток.

Ідучи на вибори, наша команда знала, що легкого не буде. Провівши аналіз господарки міста, ми чітко визначили у своїй передвиборчій програмі шляхи її реалізації. Пункти її викладені раніше. Головною тезою цієї програми було не обіцяти людям того, чого ми не можемо зробити.

Але життєвий досвід, а також участь у проекті "Школа влади", який проводило протягом двох років керівництво нашої партії, дали нам можливість виважено і обгрунтовано підійти до цих проблем.

Депутати працюють на громадських засадах у всіх постійно діючих депутатських комісіях. За цей короткий час вдалося вирішити суттєво важливі питання для громади міста.

У листопаді силами ПП "Фронт Змін" було організовано прибирання стихійних сміттєзвалищ на старому кладовищі.

У переддень нового року виникла проблема з прикрашанням міської новорічної ялинки. На це було виділено до 16 тис гривень членами ПП "Фронт Зміїї" П.М. Стецком та О.П. Насгавським.

Силами депутатів О.М. Голіяна, Б.М. Голіяна, О.С. Нечепоренка провели перед Різдвом фестиваль "Різдвяна зірка". У кінці січня фракція долучилася до організації обласною конкурсу молодих прозаїків ім. Каті Гриневи-чевої. Посильну допомогу надав депутат ПП Фронт Змін" П.М. Стецко.

Депутати "Фронту Змін" у своїх запитах висвітлюють найболючіші проблеми громади. Депутати фракції проводять прийом громадян. Багато уваги ми приділяємо індивідуальній роботі в округах. Це виражається у наданні юридичної, матеріальної допомоги, а також вирішення їх важливих питань у тій чи іншій сфері.

Ми знаємо потреби свого міста зі середини. Живемо ними щодня разом зі всією міською громадою. Тому і переконані: місту потрібні зміни -зміни заради майбутнього! Україна буде пишатись Винниками, а винниювчаии - своєю владою! Наші надії цьому підтвердження. Депутати фракції "Фронт Зміїї "у Винниківській місьюй раді!!!


Теги: Фронт змін, новини, звіт, Винники, 100 днів
Останні новини:

Коментарі
avatar
В звіті нібито все правильно написано. В той же час неозброєним оком видно, що дехто відверто намагається ввести в оману громаду. Наприклад на рахунок ТзОВ Київстар,про те,що не є безпечним для здоровя мешканців. Дісйно близько 7- ми років тому між Управлінням земельних ресурсів була укладена дуже дивна У Г О Д А про зберігання майна цього підприємства. Куди і в чию кишеню насправді Київстар платив кошти досі невідомо. Незрозуміло також дії ВМР щодо надання до ЛОР земельної ділянки площею-0,8500 га для постійного користування, бо управління аптечних складів насправді немає.Є дуже багато запитань щодо виділення земельних діляшок під будівництво індивідуальних гаражів майже в центрі міста. Тішить лише те,що серед депутатів є декілька порядних людей,які недозволять розбазарювання залишків земельних ділянок.Вся надія тільки на них.
avatar
Оце вже щось. Молодці!
avatar
Чомусь депутати від фронту не згадують що вишка Київстару була поставлена ще до 2006 року - за попередньої каденції Уварова. А попередня влада за ініціативи Гудзяка судилася чотири роки щодо її демонтажу. і незважаючи на відсутність угоди в період 2006-2010 роки київстар робили внески в бюджет міста. На жаль прикриваючись солідної партією місцеві ділки творять свої брудні справи
avatar
Шановний мешканець 2 будьте серйозні, бо чув дзвін не знав де він. Очевидно, що вишку поставили при Уварову. Коли, де і чому і взагалі чи судився Гудзяк це ще питання. Де це висвітлювалося, чому громада про це нічого не знає? Чому не судився з власниками аналогічних вишок на шпиталі, на фабриці 2шт., на котельні біля школи, біля укртелекому та багато ін. І якщо все це шкідливо для здоровя то чому про це говорять тільки зараз, де санстанція, екологічні служби, як ставили погодження? Як працюють оператори в тому ж Львові? А от як при відсутності угоди київстар робив внески в бюджет о це цікавіше, бо суперечить усім елементарним нормам закону. Тому думайте, що пишете. Мабуть, це внески в бюджет окремих сімей які це покривали. Та це інше.
avatar
До шановного мешканця №-4 впродовж з 2006 по 2010 років були неодноразові зверення мешканців вул.Спортової, Забави, Шашкевича, Ломоносова,щодо демонтажу данної шкідливої для здоров'я споруди/ТзОВ "Київстар" судився з Винниківської міської ради. Вишка дійсно було незаконно установлено років 7 тому назад.Але,тодішня влада,щоб прикрити своє одне місце уклав дивну УГОДУ з ТзОВ "Київстар" та Управлінням земельних ресурсів та комунального майна начебто для ЗБЕРЕРІГАННЯ цієї споруди. А ви шановні взяли та всупереч звернення громади м.Винники уклали угоду з порушниками. До речі на відміну від вас більшість депутатів попереднього скликання недивлячись на те,що представники їм запропонували певні у"мови", відмовилися дати їм дозвіл на узаконення цієї шкідливої споруди. Всі вишки були установлені при Уварові,от і вам завдання встановити причини,чому ці шкідливі для здоров'я людей споруди встановлені серед населенного пункту.Зокрема біля дитячих установ.(шкіл,
дитячих) тощо.
avatar
Ось нова влада вже працює п'ять місяців і надалі гори сміття,розбиті дороги, величезні борги тощо. Натомість вони добре гуляють у новому кафе "Винно-Гора".До речі там гуляють як більшість новообраних депутатів так і комунальні служби. Отже від них чути лише одні розмови.
avatar
Ви все правильно пишите. Але якшо ви можете то з'ясуйте скільки земель було виділено впродовж з 2002 по 2006 років? Як було проведено так званні аукціони щодо виділення земельних ділянок?Кому були виділенні ці земельні ділянки? Скільки поступило інвенстіційних коштів в бюджет? Чому деякі наближені до теперішньої влади бізнесмени впродовж тривалого часу не сплачують кошти, хоча мали на руках рішення Винниківської міської ради? Як можна було дати таким порушникам дозвіл? Скільки на території м.Винники на сьогоднішній день є самовільно захоплених земельних ділянок? В тому числі предстаниками теперішної влади та їхнім оточенням? Зокрема на вул.Львівській, Ів.Франка, Івасюка,Сухомлинського тощо...
avatar
До речі вже за короткий час діяльності нової влади є дуже багато порушення вимог чинного законодавства під час виділення та надання постійного користування земельної діляників. Окрім,цього деякі предстаники теперішної влади несплачують орендні плати. В них заборгованність перед Винниківської міської ради встановлюють від 3-х до 25 тис.грн.
avatar
Шановний мешканець 5-8. На сьогодні у Винниківській міській раді представлені в різній кількості всі партії, що були і за минулої каденції. Вони, як ніхто, мають добре володіти питаннями укладання угод з ТзОВ "Київстар", шкідливості станцій звязку. Мабуть до представників власне цих партій звертались мешканці та очевидно вони були учасниками судових перепетій, на які ви вказуєте. Можливо в саме програмах даних партій висвітлюються ці питання. Кожна партія має свої програми та задачі. Тому дочекайтесь звітів та пояснень скажімо від "Свободи", Руху, Нашої України, ПР, Пори, СПУ. Тоді зясується, що зробили обранці у відповідь на звернення винниківчан, який стан справ в судах та чому не демонтували станцію за 4 роки порушень. Можливо почуєте, чому в цій каденції без спротиву віддали 32 голоси за договір про оренду (фронт дав лише 8). Впевнена, що численні порушення в земельно-господарських питаннях протягом 2002-2006 рр., про які Ви пишете, мали бути виправлені та висвітлені тими силами, які відповідно до своїх передвиборчих обіцянок обрались в 2006р. і за які я, до речі, голосувала. Проте, на жаль, розчарували - все роздали, нікого не покарали, все розвалили. І цьому дано правову оцінку. А виборці, порівнявши стан міста до і після, обрали тих, кого обрали. І вибір людей треба поважати. Господарські проблеми, які роками не вирішувались, я відчуваю як і всі, та адресую їх не окремим депутатам, а - меру, виконавчим службам і всьому депутатському корпусу, бо впевнена працювати повинні всі. Хоча, здається, малі зрушення є.
Якщо ж Ви знаєте про факти порушення вимог чинного законодавства, то будьте свідомими та проявіть громадську позицію. Повідомте про це відповідні правоохоронні відомства. А балаканина ефекту не дасть. biggrin
avatar
А справді де звіти інших sad
avatar
от правильно хлопці роблять принаймі стараються щось зробити на відміну від інших які просто протирають штани!!!
avatar
Зараз на всі важливі питання життя міста Винники мають можливість випливати дві депутатські фракції - це Фронт Змін та в/о Свобода.Саме ці дві великі фракції мають вплив до бюджету і вирішення земельних питань.Саме ці дві фракції мають відповідати за стан справ у міському господарстві разом із міським головою,оскільки саме вони тісно співпрацюють з ним. Ці депутати в першу чергу бізнесмени,яких винниківчани добре знають. Сьогодні саме вони разом синхронно голосують по всіх питаннях.
avatar
Представники в/о Свободи на чолі з депутатом І.Федишиним у м.Винниках разом із мером вирішують будь-яке питання,але тільки за велики гроші.Вони вже особисто для себе набрали дуже багато землі та комунальне майна.Вони навіть у людей Подвір'я відібрали.Зараз відібрали дитячий садочок на вул.Галицькій.39. в/о Свобода - злодії в законі
avatar