Винниківчан просять не смітити у власному домі!
01.04.2011 12:27

Влада Винник закликає свїх мешканців не скидати сміття при дорогах та на вуличних узбіччях. Адже доки місто намагається врегулювати вивіз побутових відходів, деякі недобросовісні винниківчани продовжують скидати їх просто при дорозі. Наприкінці березня 'нова порція" сміття заполонила узбіччя центральної вулиці - Галицької.

На жаль, прикладів таких чимало. Напередодні свята міські комунальники ледве встигають розбирати звалища, адже для недобросовісних мешканців такий спосіб позбавлення відходів став практикою. Неодноразово нам доводиться ставати свідками ситуацій, коли невідомі особи викидають сміття з автомобільних вікон, навіть не зупиняючи машин. У результаті цього "оригінального" підходу до питання чистоти, у місті постійно утворюють стихійні сміттєзвалища, лісні угіддя навколо Винник також захаращені смітниковими пакетами.

Ситуацію погіршують безпритульні пси, які добираються до пакетів і роздирають їх у пошуках наживи. Після господарювання тварин за продовження "брудної справи" беруться природні стихії - вітри, дощі або палюче сонце.

Як наслідок, страждають усі, адже забруднення грунтів, водойм та вулиць, розповсюдження інфекцій, розмноження щурів негативно впливає на нас і наших дітей.

Керівництво міста та міські комунальники закликають мешканців Винник припинити практику несанкціонованого викидання побутових відходів при дорогах та на міських узбіччях. Не будьте байдужим, якщо ви стали свідком того, що ваші знайомі чи й незнайомі люди залишають смітникові пакети на вулицях вашого міста. Адже ми живемо у спільному домі, п'ємо ту ж воду і дихаємо одним повітрям. А справжній господар не дозволить собі смітити у власній домівці. Особливо напередодні свята.


Теги: новини, сміття, мешканці, Винники, влада
Останні новини:

Коментарі
avatar