Бережімо ліси, бо вони - наше спільне багатство, - Андрій Ціж
20.04.2011 17:12

Із настанням теплих весняних днів багато винниківчан і гостей нашого міста вибираються 'на природу", щоб відпочити. На жаль, є люди, які поводять себе в лісі, як справжні вандали - варвари. Вони рубають дерева й кущі, залишають після себе згарища й купи сміття.

За такі дії законом передбачена сувора відповідальність. Тому закликаю всіх громадян дотримуватися певних правил поведінки під час перебування в лісових масивах. Категорично заборонено самовільно рубати дерева. Не можна залишати палаюче багаття чи сміття.

Пам'ятаймо, вогонь - найбільший ворог лісу. Він нищить його мікрофлору й мікрофауну, знищує корисні мікроорганізми, звірят, зелені насадження. На корі пошкодженого вогнем дерева утворюються мікротріщинки, в які потрапляють бактерії. З часом таке дерево висихає й гине.

Тому бережімо ліси, бо вони - наше спільне багатство, яке ми зобов'язані передати нашим нащадкам.

Андрій Ціж, лісничий Винниківського лісництва


Теги: правила, громадяни, вогонь, лісничий, ліс, Винники, новини
Останні новини:

Коментарі
avatar
Цей лісник Ціж знищив Винниківське лісництво,як йому не соромно так брехати! До речі колись він особисто разом із своїми працівниками незаконно різав багаторічні дуби в місцевому парку в районі теперішнього пам'ятника Огієнку і засипав піском,щоб громада не замітила сліди. Хоча таким людям не соромно.
avatar
За кільцевою в діброві вирізали пів лісу! По краях залишили дерева, а всередині все "під чисту"!!! Це просто жах!!!
avatar