У Винниках буде цілодобова диспетчерська служба
20.04.2011 17:10

За ініціативою міського голови Винник Сергія Уварова у нашому місті розпочнеться повноцінна робота служби "аварійних дзвінків".

Оператор цієї служби працюватиме цілодобово та буде опікуватися вирішенням усіх комунальних та гуманітарних проблем. У випадку, якщо клопіт не буде стосуватися цих сфер, оператор надаватиме інформацію, куди можна звернутися, тобто діятиме одночасно як довідкова  служба.

На цілодобовому чергуванні у диспетчерській службі перебуватимуть одночасно електрик, сантехнік, інші працівники комунальної сфери та соцпрацівник. Вони будуть готові виїхати за терміновим викликом городян.

"Якщо в когось у помешканні прорвало кран, або десь обірвано електропровід, і це створює небезпеку для життя і здоров'я людей, цю проблему потрібно усувати негайно - не зважаючи ні на вихідні, ні на пізній час доби", - заявив мер міста Сергій Уваров.

Відомо, що формально у Винниках вже було створено диспетчерську службу, однак вона практично не функціонує. У нічний час туди, або важко додзвонитися, або на місці відсутні чергові фахівці.

Мер констатує, що така робота диспетчерів є незадовільною, а це неприпустимо для нашого міста. На спеціальній нараді міський голова та керівники комунальних служб обговорили деталі щодо створення диспетчерського офісу та розподілили відповідальність за сферами.

Наразі ще триває робота над створенням єдиного телефонного номера, розробкою кошторису та розширенням штату, написанням і прийняттям відповідного Положення.


Теги: диспетчерська служба, Винники, новини
Останні новини:

Коментарі
avatar
Вже автобуси соціяльні пустили, собак виловили, а тепер ще й диспетчерська служба. Ну просто круто. Що ще пообіцяють? angry angry angry angry angry
avatar