У Винниках ЖЕКу відімкнули гаряче водопостачання
28.04.2011 11:54

"Львівтеплоенерго" припинило подачу гарячої води ЖЕКу м. Винники у зв’язку з великою заборгованістю та низьким рівнем оплати за послуги з теплопостачання.

За повідомленням прес-служби Львіської міської ради, заборгованість за теплопостачання ЖЕК м. Винники, який обслуговує 6 будинків на вул. Кільцева,2,2а,6,7,8,10, становить 1 млн. 79 тис. грн, пише видання "Вголос".

Начальник відділу обліку та збуту теплової енергії ЛМКП "Львівтеплоенерго" Галина Пакулець розповіла, що ситуація з оплатою за теплопостачання з боку ЖЕК м. Винники тривалий час не покращується. Навпаки, немає не лише погашення заборгованості за минулі місяці, але й належної оплати за поточні нарахування. Так, нарахування ЖЕКу Винник за теплопостачання у березні становило 105,6 тис. грн. Натомість, надійшло у квітні 14 тис. грн, з яких 12,4 тис. грн - це пільги і субсидії. Рівень розрахунку становить 13,4%. Минулого місяця рівень розрахунку ЖЕК м. Винники становив лише 23%, при тому, що всі споживачі категорії населення розрахувалися на 100%.

За інформацією "Львівтеплоенерго", ЖЕК смт. Винник - один з найбільших боржників за теплопостачання. З ним ведеться постійна претензійно-позовна робота. Є кілька рішень судів у справі ЖЕКу Винник на користь ЛМКП "Львівтеплоенерго".

8 лютого ЛМКП "Львівтеплоенерго" вже припиняло подачу теплової енергії до 6 будинків ЖЕКу м. Винники через значну заборгованість та низький відсоток оплати за поточні нарахування за послуги теплопостачання.


Теги: Львівтеплоенерго, новини, теплопостачання, Винники, ЖЕК
Останні новини:

Коментарі
avatar