29 квітня голосуймо за "Rizups"! (ВІДЕО)
28.04.2011 12:47

Вболівайте за талановитих винниківчан, підтримайте «Rizups» на смс-голосуванні під час прямого ефіру, який відбудеться 29 квітня на каналі СТБ! 

Реп-гурт "Rizups" не потребує реклами у Винниках, адже без Назара Хассана і Мар’яна Сакалюка вже багато років не обходиться жодний концерт, їхні пісні в стилі хіп-хоп та R&B популярні не тільки серед молоді. Гурт має за плечима багато перемог на всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах, високі нагороди за виконання авторських пісень.

Назар і Мар'ян  вражають щирістю виконання авторських пісень, глибиною, змістовністю тексту. Тепер "Rizups" зазвучав на всю країну завдяки участі хлопців в телепроекті "Україна має талант-3".

Чому хлопці поїхали на кастинг у столицю? Виявляється, продюсери шоу їх запросили до Києва, побачивши відео з минулорічного відбіркового туру. Винниківчани довго роздумували, чи варто брати участь в "Україна має талант-3", адже така поїздка - це немалі витрати та й трішки побоювалися осоромитися на всю країну, були переконані, що всі прохідні місця куплені. Але згадали притчу про шанс, який має людина. У ній йдеться про те, що чоловік тонув в океані, а поряд один за одним пропливли три човни. Коли він втонув, то спитав у Бога, чому він не врятував його. "Я тричі пропонував тобі спасіння, але ти шансом врятуватися не скористався". 

Назар і Мар'ян таки вирішили скористатися своїм шансом і поїхали до Києва. Простоявши в очікуванні своєї черги 9 годин, вийшли на сцену і довели, що надзвичайно талановиті. 

Наступного ефіру з двохсот тих, кому сказали "Так" на кастингах у різних містах, вибрали п'ятдесят найталановитіших, які будуть виступати у півфіналі. Тепер хлопці зайняті не тільки написанням дипломних робіт (закінчують економічний факультет Європейського університету), а й підготовкою до наступного ефіру. За словами учасників гурту,  продюсери телепроекту вирішують, яку пісню вони співатимуть. Звичайно, їм хочеться перемогти. І ми можемо їм у цьому допомогти, відправивши смс, віддати свій голос за талановитих винниківчан.


Теги: Назар Хасан, RIZUPS, Україна має талант, Маркіян Сакалюк, винниківчани
Останні новини:

Коментарі
avatar