Винники День перемоги святкуватимуть з державними прапорами
08.05.2011 17:53

Міське керівництво Винник висловило солідарність з депутатами Львівської обласної ради та низкою районних рад Львівщини щодо недопустимості підняття червоного прапора на офіційних установах міста під час святкування Дня перемоги, повідомила прес-служба Винниківської міської ради.

 

Міський голова Винник Сергій Уваров нагадує, що згідно з Конституцією України, єдиними державними символами є державний прапор, герб і гімн. Саме з ними Винники відзначають усі державні свята протягом 20 років незалежності України, і цієї традиції не порушуватимуть, пише galinfo.com.ua.

 

"Ми вшануємо і привітаємо зі святом усіх ветеранів, і для нас немає різниці, у якій армії вони воювали, - заявляє мер міста Сергій Уваров. – Українці воювали разом з іншими народами проти єдиного ворога, звільняючи рідні землі від іноземного загарбника. І всіх нас об’єднує єдиний державний прапор України. Ми повинні пам’ятати, що День перемоги – це перш за все свято тих, хто воював, а не політиків чи демагогів. Це день пам’яті людей, які загинули під час війни, - констатує мер Винник. – Тому наше завдання – віддати належне ветеранам і помолитися за всіх, хто поклав голову за наше з вами право жити на власній землі".

Міське керівництво Винник передбачило грошову допомогу для ветеранів ІІ світової війни. Для них також підготували святкові заходи з нагоди Дня перемоги – це урочисте покладання квітів на могилу загиблим воїнам, святковий концерт, частування і вітання.


Теги: міська рада, новини, прапор, Винники, Сергій Уваров
Останні новини:

Коментарі
avatar