Прокуратура порушила кримінальні справи проти посадовців за махінації з землею у Винниківському заказнику
09.06.2011 14:32

Прокуратурою Львівської області порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення посадовцями управління Держкомзему у Львівській області, а також Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.

Як повідомляє vgolos.com.ua прес-служба прокуратури Львівської області, з'ясовано, що вказані посадові особи у 2010 році надали приватному підприємцю висновки про погодження відведення земельної ділянки на території лісового заказника місцевого значення «Винниківський», яка відноситься до земель природно-заповідного фонду, чим завдали істотної шкоди державним інтересам.

На даний час, слідство у кримінальній справі, порушеній за ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України триває.


Теги: Винники, кримінал, справа, у винниках, новини
Останні новини:

Коментарі
avatar
А чому не називають прізвища підприємця? То, напевне Козловський, який за кільцевою понабирав землі з озером і лісом?!
avatar
Скоріше всього!
avatar
Запасаємось попкорном і спостерігаємо за процесом.
avatar
Скоро прості люди і до лісу не будуть мати де зайти і до озера, щоб скупатися. І ніхто до нас не прийшов, ні поляк, ні москаль, ні німець і забрав наші ліси, річки , озера і ... То наші - чисті українці!
avatar
Та ліпше до нас би вже прийшов якийсь німець, чи поляк!!! Вони не дають будувати ні біля лісів, ні на берегах річок ...!!! А в нас, якийсь хлопуню, який нажив собі бабла, хоче купляє ліс, хоче берег річки і на все йому нас...и, і на людей і на природу, і на державу. Та і держави нема, як такої, бо все можна купити. В нормальній державі чиновники думають про майбутнє країни. А в нас чиновники думають, як за свою каденцію, більше нажитися!
avatar
Ба! Знакомиє всє ліца! Лячно тільки за Самурая, невже дійсно зробив харакірі... А тепер серйозно. Ось це є КОНКРЕТНИЙ ФАКТ, а не висмоктані з пальця огульні звинувачення всих і вся, через які виникла суперечка у попередньому форумі. Такі суперечки вигідні діячам, подібним до фігурантів цієї справи, адже ми знаємо, хто перший кричить:"Ловіть злодія!" Тепер цікаво буде прослідкувати за ходом справи, чи отримають по заслугах всі причетні, і взагалі, чим вона закінчиться і якою буде реакція громадськості.
avatar
Ця тема така сама серйозна, як і попередня. І там ніхто нічого не висмоктував! І не треба знову тут когось захищати, прикриваючи іншою темою. Дерибанять ту землю, хто більше, хто менше. Той хто менше вкусив, прикривається тим, що від нього хтось більше відірвав. А що разом двоє злодії, не замічає!
avatar
Козловський заставив Макульондру спустити озеро, бо хтось з рибаків йому добре напихав ...
avatar
Вовкодаве, в попередній темі я просив конкретизувати звинувачення. Казати, що крадуть всі, означає розбавити або зовсім зняти відповідальність, тому я казав: маєте факти- в студію! Хіба це означає, що я когось захищаю? Погодься,один прицільний постріл набагато ефективніший від безладної пальби. Тому прошу, не зведіть це обговорення до змагання учасників у словоблудстві, адже є КОНКРЕТНИЙ ФАКТ і причетні до нього персони. Зможете надати інший факт- із задоволенням поговоримо про нього.
avatar
Остап, шо ти тут знову начинаєш! Які ти факти бачиш в даній статті! Тут немає ні одного прізвища! Я зробив припущення-запитання! А це не КОНКРЕТНИЙ ФАКТ!
avatar
Раз нема факту, значить нема порушеної прокуратурою кримінальної справи, а названа земля все ще належить лісовому заказнику. Чи вірно я зрозумів?
avatar
Це вже цікавіше,але мені поки що невідомо, де конкретно знаходиться цей заказник "Винниківський"7. Якщо проаналізувати ситуацію, то у мене на думку приходить такі місця; По-перше можливо це біля парку за рестораном "Гетьман".(брати Лешневські) По-друге це може бути на "Винниківському озері",(А.Чорний та С.Уваров) може хто ще пам'ятає так званий абрикосовий сад. По-третє це може були десь на Лісництві( А.Ціж та Ко) і по -четверте,це може бути на вул.Лісній ( брати Голіяни та Ко) (Колишній військовій частині. По-п'яте це може бути і за Кільцевої дорогою,де Козловський отримав землю.Тому якщо хтось конкретно,щось знає це було б дуже цікава для всієї громади.Одним словом хто є цим пдприємцем:
avatar
Діброва за лісом - точно заказник, а за решту лісів не знаю.
avatar
Це діброва, біля СШ 47, де ділянки отримали Лешневський, Казімов, Кайда, Матвіїшин та ін. Але хтось брав на ПП. Та скоріш це на території лісництва. А ПП в місті вистачає. Це повинен бути хтось, кого через надлишок вже звичайні ділянки не цікавлять, треба озера ліси заповідники. А це звужує коло підозрюваних Козловський? Уваров? Матвіїшин? Лешневський? Чорний?
avatar
Ви забули ще за Федишина, бо він має відношення до земельної ділянки біля ресторана "Гетьман"
avatar
Обано!!!
avatar
Кажуть, що біля СШ №-47 є новий квартал і знову там виділяють земельні ділянки. Вже є де-кілька щасливчиків із числа нової банди.
avatar
Богдан, треба запитати в Казімова чи є біля СШ №47 у нього нові сусіди. Йому пощастило він отримав там дві ділянки і швидше інших встиг звести будинок. Молодець!
avatar
Богдан, КАЖУТЬ що ти втік з Кульпаркова! А ще КАЖУТЬ таке, що соромно писати, але я (так само, як і ти) не маю доказів. Гей, Втуки-Вовкодави, я добре написав? За вашими правилами?
avatar
Коментарі Грибок і Остап з одного IP-адресу!

Наступний раз будете заблоковані!

А взагалі, активним користувачам можна і зареєструватися! Реєстрацію спрощено!

Читайте про реєстрацію на форумі "Для чого потрібна реєстрація і як її провести?" - http://vinnikiplus.in.ua/forum/18-24-1#146
avatar
П.Reneta! Ви, звичайно, тут господар і можете заблокувати будь-кого будь-коли. Але в чому проблема? Так я знаю, хто такий Грибок і він міг скористатися моїм компом за моєї відсутності(зверніть увагу на час).Але я вцілому поділяю його бачення ситуації і дискусії на форумі ні з ним,ні тим більше сам з собою не влаштовую, на відміну від деяких учасників(зверніть увагу, пост Грибка №13 зроблено з іншої ІР-адреси).Якщо Ви не є частиною чийогось проекту і відстоюєте демократичні цінності, мали б бути зацікавлені в цивілізованому ДІАЛОЗІ. Наразі тут спостерігається два паралельних монологи, які іноді перетинаються у вигляді не зовсім коректних "наїздів".Ми НЕ ЧУЄМО одне одного!Мої спроби перевести розмову в предметне і конструктивне русло зазнали фіаско.Якщо Вас влаштовує ситуація, коли тут надають свої розумування у вигляді доконаних фактів, а потім за тим приводом влаштовують картинні істерики, можете мене заблокувати, я не ображуся.
avatar
Остап, для того, щоб подібного не відбувалося, потрібно зареєструватися (про що, я неодноразово просив). Після реєстрації, адміністратор може окремо звернутись до кожного зареєстрованого користувача з допомогою особистого повідомлення (незважаючи на те, скільки користувачів заходило з одного компа)!. Попередження та блокування буде відбуватися по e-mailу користувача, а не по IP-адресі!!! Невже стільки разів треба пояснювати?! Замість того, щоб витрачати час на даремні суперечки з адміністратором, вже давно можна було зареєструватися, тим більше, що форму реєстрації набагато спрощено!
avatar
Адміністратор правий,бо дехто вказує прізвища людей,які нічого протиправного не зробили,Для того,щоб називати чиєсь прізвище треба при наймі мати рішення суду.
avatar
Я не вмію реєструватися і не буду! ХА! ХА! ХА!
avatar
Я можливо зареєструюся, коли буде запроваджено обов"язкову реєстрацію, тому що в іншому випадку будуть з"являтися різні клони, як-от попередній пост. Ви ж його не збираєтесь заблокувати?Зверніть увагу на його ІР-адресу.Якщо Ви його не видаляєте, то який сенс в реєстрації для мене?Принагідно звернусь до учасника "До Остапа",до речі, теж не зареєстрованого.Коли дехто не може назвати прізвища злодія, то він тим більше не повинен називати злодіями всіх, бо нема рішення суду.
avatar
Остап, не знаю до якого звертааюся, реєстрація якраз і не дасть створювати клони! Тому, що під одним логіном неможливо зареєструвати двох користувачів. Наприклад, якщо Ви зареєструєте логін Тарас, то система не дозволить вже нікому взяти цей логін! Також користувач з одного e-mailу не зможе зареєструватись під іншим логіном!
А на рахунок заблокування якогось з Остапів, то за що я можу блокувати. Може це ще якийсь Остап, інший написав ... Що, більше немає Остапів, Ви один!?
І ще раз, для того, щоб не було таких клонів і потрібна реєстрація!
Думаю, Ви на цей раз, зрозуміли! Дякую за майбутню реєстрацію!
P.S. Краще з такими питаннями звертатися на форумі - http://vinnikiplus.in.ua/forum/18-24-1
avatar
Остап, те що називають - ВСІ, не страшно. То балаканина ... Тут можна погоджуватись, і не погоджуватись, за такі навіть відкриті публічні звинувачення, ніхто і до відповідальності по закону, не може бути притягнутий!. А те, що називають по імені, це вже інше - не підтверджені звинувачення, особиста образа!!! Невже до тебе так довго доходить?
avatar
Остапе, та шо ти так піс..єш від тої реєстрації? Ну во я, Штірліц, зареєстрований. Ну і шо ти, чи адміністратор знаєте про мене більше, ніж я, чи адміністратор про тебе? biggrin biggrin biggrin
avatar
Весь форум перейнявся проблемою моєї реєстрації. Тема дня, блін! Буду мати час, можливо зареєструюсь. Лінивий я...Але що це змінить? Перестануть писати дурниці? Якщо дискусії будуть відбуватися в такому ж дусі, то нема сенсу затримуватись тут надовго. Vtuk, якщо ти обізвеш певну групу людей злодіями, то серед них може знайтись такий, хто сприйме це, як особисту образу, подасть на тебе в суд і виграє його, довівши, що не є злодієм(теоретично). Так зрозуміло?
avatar
Ти направду лінивий і мозги в тебе ліниві! Та нехай сприймає, як хоче, то його проблема! Але за ВСІ ні в одному суді він нічого не виграє, а от за особисте неправдиве звинувачення в нашій країні можуть і покарати! А на рахунок твого "Тема блін", через таких, як ти остапів такий БЛІН!
avatar
Я бачу, ти дуже крутий юрист...І з мораллю в тебе все в порядку...Я все ще маю надію(хоча вона катастрофічно тане), що ти(vtuk) бажаєш Винникам добра, порядку і справедливості.То чи не міг би ти,в такому разі, викласти своє бачення наведення цього самого порядку?З чого треба починати і чим закінчувати?Останнє твоє речення(як і перше) поки що залишаю без реагування чисто із ввічливості, трактуючи твою нетактовність як молодечий запал.
avatar
Я тобі відповів конкретно на твої дурні запитання, а ти знову переводиш в друге русло!!!!!!!!!!! Надоїв!
avatar
Все, йду я звідси і більше не прийду!!! Тут нема мені що робити!
avatar
ПА-ПА!!!
avatar
1 vtuk (09.06.2011 14:28)
А чому не називають прізвища підприємця? То, напевне Козловський, який за кільцевою понабирав землі з озером і лісом?!
Почавши коментувати дану статтю з такого коментаря, мені здалось, що на сайт заходять люди (особливо vtuk ), які орієнтуються і цікавляться резонансними подіями міста, знають хто і що робить. А це цікаво читати. Та насправді на 30 коментарі виявилось, що метою окремих дописувачів є балаканина, яка б не містила конкретних імен і прізвищ (навіщо було називати хоч і в питальній формі Козловського в розрізі того, хто за кільцевою понабирав землі з озером і лісом), а це виходить щоб відведести увагу, посіяти сумніви. Тобто логіка наступна: можна сипати непідтвердженими звинуваченнями (типу - всі вони такі), але так щоб не притягнули до відповідальності. vtuk ти друже, щось дуже боїшся покарань за наклепи. Я тебе заспокою, коментарі в інтернет-форумах під будь-якими ніками, будь-якого змісту не можуть розцінюватися як офіційні повідомлення, а отже не несуть жодної юридичної відповідальності. Тому не бійся називати речі своїми іменами. А то одні прізвища називаєш, а інші - можна потрапити до суду. В чому ж справа?
avatar
Все правильно, Іван. Я сказав, спитав - напевне Козловський!? Але я не впевнений і не стверджую що це факт. Якщо я знав би точно, то сказав би БЕЗ "НАПЕВНО". В даній статті написано, що відкрита справа проти посадовців управління Держкомзему ...
Ніяких там прізвищ немає. Якщо ти знаєш, то будь-ласка поділися. А відповів я Остапу за зовсім інше (почитай добре з початку). Він затронув тему попереднього обговорення ...
avatar
Де ти тут побачив русло,Втуку?Дивуюся сам собі, що так довго з тобою тут сперечаюсь.Адже підтверджуються мої підозри про твою заангажованість.Нічого, що відсутня чітка аргументація, все компесується банальним хамством!Завдання виконано! Окреме вітання моєму дотепному клону(№33).
avatar
Сам ти клон! Я давно вже тут!
avatar
Остапе, що ти постійно тут створюєш, якісь конфлікти і збиваєш з обговорення. Ти хочеш, якісь конкретні прізвища, обурюєшся, що хтось пише "всі". А сам постійно називаєш тільки кілька прізвищ. В обговоренні у попередній статі, тобі говорили, - назви конкретно кілька прізвищ депутатів, які не отримали ділянок. Ти знаєш, тих, що брали, то назви тих, що не брали. Цим ти нікого не образиш. А ми подивимся, яка в тебе правда!
avatar
Не буду вас збивати з "обговорення". Розумію, що вам не хочеться чути тут деяких прізвищ, особливо у негативному контексті. Для того ви тут і поставлені і вас правда не цікавить. В попередньому форумі йшлося про діяльність фракції ФЗ,яка з"явилась вперше у ВМР.Після деяких коментарів я декілька разів наївно задавав питання: ХТО З ДЕПУТАТІВ ПРИ ТЕПЕРІШНІЙ КАДЕНЦІЇ ОТРИМАВ ДІЛЯНКУ? Ви постійно намагаєтесь з"їхати на попередні каденції. В даному контексті вони ні при чому(хоча про них можна поговорити окремо).Щоб остаточно розставити всі крапки над "і", заявляю- ПРИ ТЕПЕРІШНІЙ КАДЕНЦІЇ НІХТО З ДЕПУТАТІВ ЖОДНОЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НЕ ОТРИМАВ.
avatar
Остап, а що тут заборонено говорити про минулу каденцію? Було сказано, що в минулих каденціях всі депутати отримували ділянки. Це викликало дискусію. Декого обурило (тебе в тому числі) слово Всі! Ти, разом з ними, хотів конкретних прізвищ. До тебе теж було конкретне питання, назвати хоч одного депутата з минулих каденцій, який не отримав ділянки!
avatar
Не знаю таких.
avatar
Хлопці, чого ви накинулись на Остапа. У вас різні підходи до дискусії, він хоче говорити конкретно, ви більш розмито. Хоча теми обговорення можуть бути ідентичні. Стиль і методи ведення розмови у вас різні, і кожен з вас має свої мотиви чи пояснення цьому. А так ви обговорюєте не тему, а хто об'єктивніший в своїх непідтверджених заявах. В результаті вашої балаканини вийшло, що депутати попередніх каденцій усі взяли землі (хоча їх прізвища і не називаються, але вони відомі), а депутати теперішньої ще не брали (і прізвища їх теж відомі). Пропоную вам вирішення вашого "протистояння". Остап, прихильник конкретних адресних коментарів, може коментувати статті, що стосуються конкретних осіб. На даному сайті є інформація від Уварова, Жуковського, ЖЕКу та ін., куди його стилістичні опоненти не ходять. Коментарі під такими статтями (критичні чи хвалебні) будуть стосуватися власне їх героїв. Інші ж (vtuk, Вовкодав, Остап-клон і т. п.) будуть писати про усіх (і відповідно про нікого задля уникнення "відкритих публічних звинувачень і відповідальності по закону") під статтями колективної причетності типу про партії, приймальні, дороги, землі тощо. Таких статей теж вистачає. Звичайно, це може навести на роздуми про вашу симпатію чи антипатію до певних осіб чи речей. Але що в цьому поганого? В іншому випадку для з'ясування чогось, що не стосується теми, обирайте будь-ласка форум.
avatar
Дуже слушний коментар! Respekt! respect
avatar
Втук, тут не заборонено говорити ні про минулу, ні про позаминулу каденцію, що ви з побратимами успішно робили. Я ж говорив виключно про каденцію нинішню у відповідь на явно брехливі звинувачення деяких "коментаторів".Там приводились і прізвища депутатів, і поіменно називався склад нинішньої(зауважте !) земельної комісії, нагнітались страсті про їх діяння, але це чомусь не викликало у вас жодних емоцій. Коли ж я назвав одного депутата, про якого мене запитували( а він там такий один, іншого немає), піднялася ціла буря, обговорення перейшло в морально-правову площину.Як би там не було, "поспілкувавшись" на форумі, переглянувши наявні (а також, що важливо- відсутні) коментарі, я зрозумів, що це за форум і які завдання на ньому вирішують деякі зареєстровані учасники.Тому для себе вирішив, що прийшла ПОРА на невизначений час час припинити участь в "дискусіях".Раджу це зробити і вам.Літо надворі!
avatar
Остап, не слухай тільки себе, почитай вище коментар Назара (43). Я припинив дискутувати тут з тобою на цю тему!
avatar
Хто би тут, що не говорив, а проблема ця існує у Винниках. За теперішню владу не можу сказати, що депутати отримали ділянки. Але у всіх попередніх каденціях у міській раді (в тому числі за головування Уварова і депутатства не одного з нинішніх депутатів) всі депутати отримували земельні ділянки. І не треба тут прізвищ. Проблема в тому, як хтось писав тут на стіні, що отримувати земельну ділянку мають право усі. Ясна справа, що фактично всі не можуть отримати - землі не хватить!. Питання, чому 100% депутатів з каденції в каденцію отримують ці подарунки?! Щось не віриться мені, що нинішній склад ВМР відмовиться від такого ласого кусочка. Згадалася передвиборна компанія теперішнього мера Уварова. Якщо я не помиляюся, він у ній одним з головних своїх завдань, обіцяв розібратися з неправильним виділенням землі у Винниках. Як видно, за минулих більше півроку, нічого такого не відбулося. Подивимся, чи отримають депутати знову свої наділи (у Винниказ нічого не скриєш!). Може тепер мер вважає, що це правильно все робиться!?. Це не є використання депутатства в корисних цілях ???
avatar
Вони мають нас всіх за дурнів, думають, що люди нічого не знають про їхню роботу і нічого не розуміють.
avatar
Нічого вони не думають, вони мають всіх в одному місці! Але, хто вони? Це - ми, це наші люди, наші знайомі, наші родичі. Разом живем в одному місті, бачимся на вулиці, розмовляєм ... І всі, та як би нормальні, порядні дюди, патріоти свого міста, і всі на людях за справедливість і т.д.
Але, коли попадають у владу, все скоро забувається.
avatar