Вдалий дебют ансамблю народно-сценічного танцю "Святослав"
12.06.2011 13:14

Новостворений винниківський ансамбль народно-сценічного танцю (АНСТ) "Святослав" вдало дебютував на сцені КЦ "Дозвілля".

Керівник новоствореного ансамблю народно-сценічного танцю (АНСТ) "Святослав" Тетяна Патер перед дебютним розповіла газеті "Винниківський Вісник", що ансамбль діє лише протягом кількох місяців, а відтак його репертуар ще не дуже багатий. Дітлахи колективу (три вікові групи), з натхненням і завзяттям готувалися продемонструвати вин-никівчанам свої перші номери народно-сценічного танцю у неділю, 5 червня, у КЦ "Дозвілля".

Як повідомляє "Винниківський Вісник", створення нового колективу стало можливим завдяки винниківському бізнесмену та меценату Григорію Козловському, якого обрали Почесним президентом ансамблю. Тепер "Святослав" перебуває під постійною і надійною опікою мецената. Мета створення цього проекту - відродження традицій народно-сценічного танцю у місті Винники.

На сьогодні за особистого сприяння пана Козловського ансамбль повністю забезпечений якісними сценічними костюмами та взуттям для готового репертуару. "Нам дуже приємно, що Григорій Козловський сприяє відродженню культурних традицій у Винниках, - розповідає Т.Патер. - Це сприяє духовному розвитку дітей".

Окрім керівника ансамблю Тетяни Патер, з дітлахами  проводять заняття концертмейстер Ігор Патер та хореограф Галина Красько. Зі створенням АНСТ "Святослав" склад колективу одразу поповнився великою кількістю вихованців, і, як стало відомо "Віснику", батьки продовжують звертатися до керівництва ансамблю, аби записати туди своїх дітлахів. Приємно, що у Винниках проживають небайдужі люди, які, маючи хороші можливості, спрямовують їх на розвиток дітей. Лише тоді, коли діяльність мецената є постійною, а не одноразовою акцією, ми можемо розраховувати на результат. Адже вклад у фізичне й художньо-естетичне виховання наступних поколінь є неоціненним.


Теги: виступ, ансабль, святослав, Патер, Козловський, АНСАМБЛЬ, Вісник, Винники, новини
Останні новини:

Коментарі
avatar