"Ремонт Галицької почнеться зі середини літа, - Сергій Уваров
12.06.2011 16:49

У той час, коли місто ремонтує дороги і тротуари на інших вулицях (Івасюка, Ломоносова, Забави, Сахарова, Франка), головна дорога у місті залишається в незадовільному стані. Чому ж Галицьку відкладають на потім? Про ці та інші важливі господарські питання розмовів у розмові з "Вісником" міський голова Винник Сергій Уваров.

- Я переконаний, що сьогодні багатьох винниківчан турбує питання вулиці Галицької. Дійсно, це одне з найболючіших питань, і, зокрема, воно турбує і владу. Адже цю дорогу ніхто не ремонтував уже понад три роки, за нею ніхто не дивився, а за той час дорожнє полотно серйозно знищилося. Коли наша влада почала вивчати це питання одразу після виборів, я, чесно кажучи, був дуже здивований і шокований. З'ясувалося, що протягом минулої каденції депутати Винниківської міської ради й тодішній міський голова дорогу на вул. Галицькій віддали на баланс Львівської міської ради, - сказав міський голова.

- Яка мотивація цього рішення?

- Мотивації немає. Просто місто "скинуло" зі себе дорогу, щоби її не ремонтувати. Інше питання: хто тепер захоче цим займатися? Адже Винники більше не можуть ремонтувати дорожнє полотно.

Дивна позиція тих людей, які брали участь у голосуванні. Звичайно, на сьогодні катастрофічно не вистачає коштів на ті чи інші роботи. Але, коли дорога є на балансі нашого міста, то ми могли б давно провести принаймні ямковий ремонт Галицької, щоби люди мали можливість спокійно їздити. Натомість сьогодні ми зіткнулися зі шаленою проблемою, а у Винниках - це не проста, а одна з найважливіших проблем, яку треба вирішувати.

Зрозумійте, ми просто не маємо права проводити роботи на Галицькій, оскільки на сьогодні балансокористувачем цієї дороги є Львівська міська рада.
Я взагалі дивуюся таким швидким темпам, за які наші попередники могли передати повністю все, залишивши громаду практично на бездоріжжі.

- Однак в місті таки проводять ямковий ремонт на інших вулицях, допоки ситуація з Галицькою не вирішена?

- На сьогодні ми провели ямковий ремонт на вулиці Сахарова, частині Кільцевої, Ломоносова, Франка, Забави, Івасюка. Також почато ремонт тротуару на вул. Шевченка, а в кінці червня почнеться ремонт тротуару на вулиці Івасюка.

- Повертаючись до Галицької, як тепер вирішувати ситуацію з цією вулицею? Винники проводять переговори зі Львовом щодо цього питання?

- Дійсно, ми успішно проводимо переговори і, слава Богу, ми знайшли розуміння з боку депутатів Львівської міської ради. На наше прохання відгукнулися і депутати, і секретар ради, і керівники фракцій. Таким чином, депутати ЛМР проголосували за те, щоби виділити 1,1 млн грн. на капітальний ремонт дороги на вулиці Галицькій, за що ми їм дуже вдячні. Уже оголошено тендер.

- Але ж дороги - це не єдина проблема у Винниках ...

- На сьогодні одне з найбільш болючих питань - це вивіз сміття. У місті відбувається активна робота з населенням, аби переконати винниківчан у тому, що за цю послугу треба платити. За місяць населення платить близько 10 тисяч гривень за вивіз сміття, а затрачається на цю послугу 2 тисячі гривень. Різницю, мабуть, добре відчутно. Це при тому, що до приходу нинішньої каденції населення платило за вивіз сміття 3-4 тисячі гривень. Тобто, ми маємо тенденцію до зростання сплати  населення за цю послугу.

- У Винниках функцію вивозу сміття бере на себе спеціальна організація.

- Так, але на сьогодні ми перебуваємо у перехідному періоді. Фірма з вивозу сміття не може охопити за місяць-два усе місто, бо обсяг інвестицій, який необхідно вкласти у це, - 2,5 млн грн. Оскільки населенню надають безкоштовно смітникові контейнери,близько пів-мільйона уже вкладено Але знову ж таки має бу ти розуміння мешканців на що ми сподіваємося в що віримо. Безперечно наша громада є мудра виважена і справедлива Я переконаний у тому що ми спільно приведе мо наше місто до чисто ти і порядку, І зробимо дороги.

- Якість надання комунальних послуг також потребує покращення?

- Ми плануємо зробити у Винниках реорганізацію ЖЕКу та "Благоустрою". Ці дві структури дуже важливі за своїми функціями, і я хочу зробити так, щоби покращити їх роботу щодо надання послуг населенню. Робота цих організацій має бути ефективною, а люди мають відчути покращення якості послуг: це вуличне освітлення, гаряча вода, тепло, ремонт під'їздів, ремонт будинків, фасадів, благоустрій будинків. На сьогодні ми працюємо у цьому напрямі, і в найближчий час ситуація зміниться на краще.

Водночас мені дуже прикро, що влада минулої каденції, продавши стільки землі, не спромоглася нічого зробити для нашої громади.

Розмовляла Юлія Кухар

Винники Plus  за матеріалами газети "Винниківський Вісник"


Теги: ремонт, Галицька, уваров, Винники, новини
Останні новини:

Коментарі
avatar
Мер жулік і надалі бреше...
avatar
Так, так він жулік мене підставив.
avatar
Обана!
avatar
Добре, що віддали Львову! А то наша влада і комунальники тільки відмивали немалі бюджетні кошти за ремонт Галицької! Треба просто добиватися виділення коштів від ЛМР, бо ця дорога не місцевого значення (по ній йде транспорт, і грузовий в тому числі, з державної траси) і провести на ній капітальний ремонт, а не латання шуфлями кожного року. Такі ямкові ремонти вигідні винниківській владі, на них легко відмивати державні кошти з допомогою керівників комунальних структур!
avatar
Ти правий Втик, треба вимагати гроші, тим більше ЄВРО на носі, а дорога, можна сказати, стратегічного значення! Львів повинен провести на ній ремонт, такий, як на інших дорогах Львова, які готують до ЄВРО, з гарантією на багато років! І в дальнішому, якщо Львівська влада не зхоче давати кошти на ремонт Галицької, організовувати громаду і перекривати вулицю, для проїзду зі сторони Львова і Тернополя грузового транспорту!!!
Треба винниківській владі просто-напросто працювати і добиватися свого!!!
avatar
Винниківській владві вже давно потрібно було думати про об'їзну дорогу, щоб не їздили через місто фури, та інші грузові машини!!!
avatar
Вони прийшли до влади не для того, щоб думати про нас, а для того, щоб попонити свої бездонні кишені .Зараз пишуть, що хочуть і нас розводятьсмя як лохів! А на ямковий ремонт і минула влада списала млн.грн.
avatar
Владі не вигідно, щоб зробили капітальний ремонт дороги з якоюсь гарантією. Краще мати в себе на балансі дорогу і кожен рік списувати-відмивати гроші на всякі ямкові і т.п. ремонти.
avatar