У Винниках експонуватимуть виставку археологічних знахідок
06.07.2011 14:44

7 липня, о 15.30 у приміщенні Історико-краєзнавчого музею, що у Винниках, відбудеться відкриття виставки «Відкрита минувшина». Виставка приурочена 20-річчю від дня засування музею. На ній буде представлено археологічні знахідки з пам’яток Західної України, що зберігаються у фондах музею і були передані туди протягом останніх років.

Це керамічні вироби, кам‘яні та металеві предмети побутового призначення, прикраси, тощо. Значна частина експонованих матеріалів була передана НДЦ «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України, з якою Історико-краєзнавчий музей м. Винники пов‘язує багаторічна співпраця та спільний ювілей – 20 років діяльності.

Справжню подорож крізь віки у ці дні пропонують здійснити своїм відвідувачам працівники музею. У Винниках, у рамках святкування 20-річчя Історико-краєзнавчого музею, відтворили давньоруське житло ХІ-ХІІ століть. Аби відновити не лише будівлю, а й частково атмосферу того часу, працівники музею організують майстер-класи з гончарства та ковальства. Окрім цього, на території садиби розмістять автентичний вертикальний прядений верстат, який на території України використовували до середньовіччя. Презентація етно-проекту відбудеться у четвер о 17.00 год. на території музею.


Теги: Винники, виставка, музей, Тимець
Останні новини:

Коментарі
avatar