Цього року відремонтують дорогу до госпіталю у Винниках
18.07.2011 16:27

15 липня, у прямому ефірі інтерактивної програми «Особистий прийом» телеканалу ZIK, начальник управління розвитку інфраструктури Львівської облдержадміністрації Володимир Корпан пообіцяв, що дорогу до госпіталю у Винниках відремонтують вже до кінця 2011 року.

Як повідомляє ZIK, під час ефіру до Володимира Корпана додзвонився лікар Львівського обласного госпіталю інвалідів війни і репресованих, і поскаржився на незадовільний стан дороги, яка веде до госпіталю, а також на маршрутні таксі, які курсують вкрай рідко.

«Уже декілька років до Вас звертаються і хворі, і працівники госпіталю. Маршрутка №217 їздить раз чи два на день. Вона неодноразово переверталася на дорозі, яка веде з села Лисиничі до госпіталю, люди калічилися. Чому не може будь-яка маршрутка з Винник заїжджати до госпіталю? Коли Ви вирішите це питання?», – звернувся чоловік до начальника управління інфраструктури ЛОДА.

Володимир Корпан сказав, що ця проблема йому добре відома і вона складається з двох частин. Перша – це стан дороги між Лисиничами і Винниками, друга – обслуговування цього маршруту.

«Зі свого боку ми ініціюємо виділення коштів на ремонт цієї дороги. Там, буквально потрібно відремонтувати 1 км дорожнього покриття. Якщо нас підтримають депутати, то це буде зроблено вже цього року», – сказав Володимир Корпан.

Щодо перевезення пасажирів на маршруті №217, то начальник управління розвитку інфраструктури Львівської облдержадміністрації повідомив: нещодавно він спілкувався з представником перевізника, і той пообіцяв, що він здійснюватиме перевезення шістьма маршрутками з інтервалом 15-20 хв.

«Якщо ж будуть порушення з його боку, то договір буде розірвано», – підсумував Володимир Корпан.


Теги: Винники, ремонт, госпіталь, дорога, маршрутка
Останні новини:

Коментарі
avatar