Садовий не хоче виконувати свої обіцянки перед винниківськими виборцями (ВІДЕО)
18.07.2011 19:14

Мер Львова погрожує винниківській міській раді розпуском і перейшов на особистості.

Як повідомляє ZIK, конфлікт стався під час минулої сесії ЛМР, коли депутати Винниківської міської ради оприлюднили звернення від імені громади Винник. У цій заяві мешканці сусіднього містечка закликають мера Львова Садового не затягувати з ремонтом дороги на вул. Галицькій – «Східних воріт Львова».

Кошти на ремонт виділено депутатами ЛМР ще півроку тому, проведено тендер, проте досі не укладено відповідної угоди. Якщо не почати ремонт негайно, освоєння виділених коштів до кінця року стане неможлим. Громада Винник вважає, що початок робіт затягують навмисно…

Кому вигідно це робити, у Винниківській міській раді не беруться прогнозувати. Проте під час оприлюднення відповідного звернення від винниківської громади мер Львова навіть не намагався вислухати заяву.

Під час сесії ЛМР Андрій Садовий постійно перебивав секретаря ВМР і почав сипати звинувачення та погрози на адресу мера Винник Сергія Уварова. «Щоправда ця погроза більше свідчила загалом про особисте ставлення А.Садового до свого колеги, аніж носила реальний зміст», – свідчать місцеві ЗМІ. Можливо також, що атака Садового на його винниківського колегу спричинена небажання «витрачатися» на обіцянки перед мешканцями Винник та банальним уникненням згаданої теми.

Не допомогли навіть зауваження з боку представників Львівської міської ради щодо справедливості претензій з боку винниківчан. Нагадавши важливість для самого Львова транспортної магістралі, яка пролягає через Винники, секретар ЛМР Василь Павлюк порадив Садовому з’ясовувати стосунки зі Сергієм Уваровим за межами ради.

Підтримав громаду Винник і депутат-мажоритарник з цього округу Олег Махніцький. Він наголосив, що необхідно розпочинати ремонт дорожнього покриття винниківської вулиці, адже бюджет Львова також поповнюється й від сплати податку із власників транспортних засобів, котрі мешкають у містечку. Та замість того, щоби розібратися у реальній проблемі, А.Садовий пригадав винниківчанам борги за тепло та прорахунки минулої каденції влади у Винниках.

«…Складається враження, що ремонт згаданої дороги навмисно затягують, адже минуло майже півроку після рішення ЛМР, а тендер на проведення робіт проведено лише у червні й досі не укладено договір з переможцем тендеру, – йдеться у зверненні від Винниківчан. – Якщо цю ситуацію не виправити, освоєння виділених коштів до кінця бюджетного року стане неможливим».

У коментарі місцевій газеті мер Винник Сергій Уваров заявив, що не збирається переходити на особистості, коли йдеться про таку важливу проблему й не робити з громади крайніх у цій ситуації. «До питання потрібно підходити прагматично, – констатує С. Уваров. – Якщо винників чанам пообіцяли дорогу й виділили на це кошти, потрібно розпочинати ремонт і не робити винниківчан та самих себе заручниками особистих симпатій».

Тим часом депутати ВМР нагадують, що винниківська громада обирала не лише мера Винник, але й міського голову Львова, котрий у свою чергу має перед ними конкретні зобов’язання.

Відомо, що через зруйнований стан згадана дорога практично стала непрохідною для автотранспорту. Разом з тим вона є важливою транспортною магістраллю державного значення, через яку пролягає транзитний шлях між Львовом та містами південно-східного напрямку. Внаслідок домовленостей між депутатами Львівської та Винниківської міських рад вдалося знайти порозуміння, в результаті якого Львів виділив на ремонт дороги 1,1 млн грн., проте роботи ніяк не почнуться через протистоянням з боку мера Львова Андрія Садового.


Теги: Садовий, ремонт, Галицька, відео, уваров, Винники
Останні новини:

Коментарі