Учасники Всеукраїнського мотопробігу назвали дорогу через Винники найгіршою за час подорожі
19.07.2011 19:04

18 липня у Львові учасників Всеукраїнського мотопробігу "БайКрай" зустріли байкери місцевого мотоклубу "Хуліган" і "провели" їх містом до Ратуші, де учасників руху зустрів міський голова Львова Андрій Садовий.

Учасники мотопробігу «БайКрай» - це восьмеро мотоциклістів та чотири особи супроводу, які мають намір проїхати за 10 днів, з 18 до 26 липня, 25 обласних центрів України, пише Вголос.

Мета заходу – привернути увагу автомобілістів і громадськості до проблем, що існують на дорогах, і закликати до взаємоповаги між автомобілістами і учасниками дорожнього руху, котрі пересуваються на двоколісному транспорті. Гасла акції: «Два колеса – не половина відповідальності», «Байкери - не завада, а друзі», «Вирушив у путь – ввічливим будь».

«На наше переконання, ця соціальна акція має велике значення для суспільства, адже згідно зі статистикою кожні 16 хвилин в Україні відбувається ДТП, а кожні дві години гине людина. Відтак мотопробігом ми, у першу чергу, хочемо наголосити на шанобливому ставленні учасників дорожнього руху один до одного та дотриманні правил дорожнього руху», - зауважив Василь Вірастюк, що є учасником цього мотопробігу.

На запитання журналістів, чи не бояться «славнозвісних» українських доріг байкери, Василь Вірастюк, зазначив, що їх уже попередили, що ненайкращі дороги у Донецькій, Луганській областях, але наразі «найгіршою дорогою був в’їзд у Львів» з Винник.

Як розповів  учасник «БайКрай» з техпідтримки Сергій Заікін, виїхала мотоколона з Києва, і вчора подолала три міста - Житомир, Луцьк, Тернопіль, де заночували, сьогодні відвідали Львів і далі їхатимуть на Івано-Франківськ. Увесь пробіг  - це 6 тис км за 10 днів. «У кожному місті учасників «БайКрай» зустрічають або місцеві мотоклуби, або певні організації. Буває, що зустрічають при в’їзді в місто і «проводять», аж до іншого міста», - зазначив Сергій Заікін.

Міський голова також додав, що у Львові планують зробити 268 км окремих велодоріжок, адже велосипедисти також потребують уваги під час руху.

19 липня мотоколона вирушить до Ужгорода і рухатиметься далі містами України, а 26 липня повернеться в Київ.


Теги: Винники, мотопробіг, дорога, байкери
Останні новини:

Коментарі
avatar