Чотирьохденний відпуст у Винниках згуртував католиків і православних (АУДІО)
16.08.2011 19:23

15 серпня 2011 р. у Винниках урочистою відпустовою Службою Божою в старовинному латинському храмі Успіння Пресвятої Діви Марії завершилися чотирьохденні відпустові святкування, в яких взяли участь місцеві католики двох обрядів і православні, а також паломники з різних теренів Львівщини.

У Винниках завжди панувала злагода між різними релігійними громадами. Римо-католик пан Зенон Лема в інтерв’ю для Радіо Ватикану розповів:

Чудотворний образ Винниківської Матері Божої до 1946 року зберігався у костелі. Після його закриття образ передали на зберігання до місцевої греко-католицької церкви. Коли у 1992 році римо-католики домоглися повернення костелу, то згодом там помістили копію образу Винниківської Матері Божої.

Своїми враженнями від цьогорічного відпусту поділилися викладачі Винниківської школи мистецтв пані Галина Притула і пані Віра Романюк. Вони брали участь у фестивалі релігійної пісні «IV Винниківські Духовні співи»:

Продукцію релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії пропонував пан Юрій Самойленко:

Своїми думками про відпустові святкування у Винниках в інтерв’ю для Радіо Ватикану поділився настоятель парафії о. Леонтій Саламон розповів:

Для Радіо Ватикану, Костянтин Чавага

Джерело: radiovaticana.org


Теги: Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar