Винники у День Незалежності святкували і день міста
25.08.2011 13:36

24 серпня, мешканці винниківчани відзначали подвійне свято. Разом із 20 річницею Незалежності України, мешканці Винник відсвяткували 659 річницю першої писемної згадки про місто.

Вітаючи земляків з урочистими подіями, міський голова Винник Сергій Уваров, подякував спонсорам та меценатам, які допомагали у підготовці святкуванні Дня міста та Дня Незалежності України. За вагомий внесок та активну участь у громадському житті міста Винники, міський голова зокрема нагородив подякою голову Західноукраїнської спілки промисловців і підприємців Володимира Кожана. Вручаючи подяку Сергій Уваров зокрема зазначив: «Вдячний пану Володимиру Кожану за те, що він завжди з розумінням підходить до проблем, які відчуває місто Винники. Вже давно у нас склалися приятельські і партнерські стосунки. Мені приємно, що Володимир Дмитрович і сьогодні не був осторонь наших святкувань і є одним із меценатів нашого святкового дійства,- наголосив міський голова Винник.

На святкування Дня міста у Винники завітала делегація з Республіки Польща. Буквально на очах тисяч мешканців було підписано угоду про партнерство, а також співпрацю у галузі культури та спорту між міськими головами Винник та польським Тшебніцею. Від вчора ці міста стали побратимами.

По закінченні офіційних урочистостей винників чан розважали святковим концертом Мар'ян Шуневич, Ольга Щербакова, гурт «Марвінок», учасники місцевої художньої самодіяльності.


Теги: День незалежності, день міста
Останні новини:

Коментарі
avatar
Коли п.Кожан віддаст озеро винниківчанам? Кому нафік потрібна така дружба? Він за допогою місцевої влади забрав більше 20 га змелі та огородив, місцеві людям неможливо туді навітиь заїти.
avatar
ХА ВИ ЧУЛИ ЩО ЗАЛІПИВ СЕКРЕТАРЬ РАДИ НА СЕСІЇ НАЧЕБТО ДО ПАМ'ЯТНИКА ТРЕБА ЗАНЕСТИ ДВА ВІНИКИ МАЮЧИ НА УВАЗІ ДВА КОШИКИ ЗІ КВІТАМИ ГАНЬБА!!! СВОБОДІ biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar