Податкова міліція обдарувала до 1 вересня дітей з Винниківської школи-інтернату
02.09.2011 11:44

Податкова міліція Львівської області вже близько року опікується Винниківською школою-інтернатом. 1-го вересня керівництво установи розпочало з дітьми новий навчальний рік і корисними подарунками стимулювало їх до старанності у навчанні.

Як повідомляє ZIK, посилаючись на  відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПА у Львівській області, податківці подарували відеокамеру з усім необхідним спорядженням та солодощі.

Як зазначив Перший заступник Голови – начальник УПМ ДПА у Львівській області Петро Юрченко, завдання дітей – добре вчитися, а обов’язок дорослих – захищати їхнє дитинство. «Я щасливий, що маю можливість хоч трішки урізноманітнити дитинство цих дітлахів і допомогти їм стати хорошими громадянами країни. Поспілкувавшись з вихованцями школи, я зрозумів, що вони дуже люблять свою країну і щиро вірять у її щасливе майбутнє. А я вірю у цих дітей і постараюсь зробити усе можливе, щоб вони у юному віці не розчарувалися у житті та людях».

Офіцери податкової міліції Львівщини й надалі докладатимуть зусиль для того, щоб дитинство цих дітей не було засмічене зневірою, злістю та байдужістю. «Ми будемо творити добро для них, яке в майбутньому діточки обов’язково віддадуть світу», – переконаний Петро Юрченко.


Теги: Винники, податкова, інтернат, школа
Останні новини:

Коментарі
avatar