Пасажирські маршрути у Винники продовжили
03.09.2011 12:02

Львівський виконком ухвалив зміни до нової транспортної мережі. Мешканці Винник та Брюхович просили львівських посадовців дещо змінити схеми руху маршруток.

Тож виконком проголосував, що відтепер у Брюховичі - буде два маршрути. Один – на Волю Гамулецьку, біля 104-ї школи, другий продовжили до кардіологічного центру.

Що ж до Винник, то зауваження місцевих мешканців теж врахували. Вулицею Львівською – аж до кільцевої дороги курсуватимуть великі автобуси. Трохи менші автобуси їздитимуть до Винників ще двома маршрутами – один повертатиме біля тютюнової фабрики на вулицю Франка, інший продовжили до обласного госпіталю інвалідів війни і репресованих. У Ратуші кажуть, раніше тут узагалі не було сполучення, тож люди й скаржилися.

У напрямку Львів- Винники курсуватиме 3 маршрути. З них 2 комунальних від Львова, та 1 юрисдикція області. Наразі до Винник курсує 4 маршрути, повідомили під час виконкому Львівської міської ради.

«Це дозволить нам проводити конкурс з визначення перевізників на автобусних маршрутах. Ми проведемо певну конфігурацію в цьому напрямку, оскільки змінюється вся транспортна система Львова»,- сказав доповідач.


Теги: Винники, маршрутка
Останні новини:

Коментарі
avatar