Готуй сани влітку, - виконком Винниківської МР
27.09.2011 16:09

У вівторок, 27 вересня, виконавчий комітет Винниківської міської ради провів чергове засідання, на якому розглядалися важливі для життя міста і громади питання.

Зокрема, за позитивного голосування членів виконавчого комітету було виділено матеріальну допомогу потребуючим мешканцям Винник, які подали відповідні заяви у період між засіданнями виконкому. З відповідного питання доповідав начальник міського відділу соціальної роботи та юридичного забезпечення Тарас Дмитерко.

Окрім того, на засіданні було затверджено функціональні обов’язки працівників міської ради зі змінами та доповненнями. Зокрема, врегульовано покладання виконання обов’язків на працівників міськради на час виходу у відпустки чиновників. Готувала й доповідала з цього питання керуюча справами виконкому ВМР Любов Шуберт.

На засіданні також були внесені зміни до видаткової частини загального бюджетного фонду.

Після розгляду «людських» питань (зарахування на квартирний облік, видача свідоцтв, розгляд звернень, оформлення документів) члени виконавчого комітету перейшли до однієї з найважливіших тем, яка останнім часом перебуває на порядку денному численних нарад і засідань, - це підготовка до опалювального сезону й осінньо-зимового періоду загалом, зокрема, реформування житлово-комунального господарства.

«Реорганізація комунальних підприємств, які здійснюють обслуговування мешканців міста успішно триває, - повідомила Винники Plus голова прес-служби Винниківської міської ради Юлія КУХАР. – На сьогодні практично готова документація по створенню «Добробуту» - дочірнього підприємства МКП «Винниківське», яке здійснюватиме (і вже частково здійснює) комунальні функції, уже затверджено його структуру. Ліквідація ЖЕКу й ВКП «Благоустрій» триває.

Хочу заспокоїти мешканців міста, що доки реорганізація міських комунальних структур з обслуговування мешканців не завершиться, жодна з господарських функцій не буде «заморожена» - діти й далі їздитимуть до школи на шкільному автобусі, вивозитимуть сміття, система водопостачання і водовідведення працюватиме, паспортисти також не припинять свою роботу тощо.

Окрім того, місто проводить підготовку до зими: запас піскосуміші вже на 60% забезпечений, завершується підготовка відповідної техніки, житлового сектору, буде заключено угоду з «Львівтеплоенерго».

За інформацією прес-служби, міський голова Винник Сергій Уваров на засіданні виконавчого комітету дав вказівку директору МВК «Винниківське» Сергію Буличу створити на зимовий період групи чергування з обслуговування міста. «Не залежно від того, якою буде зима, ці групи мають бути завжди готові до різноманітних погодних умов – не виключення – ні вихідні, ні святкові дні. Робота цих груп контролюватимуть у міській раді».

Для забезпечення додаткових робіт з підготовки до зими будуть прийняті відповідні рішення на бюджетній комісії. «Бюджетні зміни будуть затвердженні на найближчій сесії Винниківської міської ради, яка відбудеться на початку жовтня», - повідомила Юлія Кухар.

На виконавчому комітеті в інформаційному режимі також розглядали можливість переходу на індивідуальне опалення тих помешкань, де така необхідність присутня. Для цього у міськраді буде розроблено відповідну програму, у якій врахують вартість проекту, її відношення до окремих помешкань, окупність та вигоду для винниківчан.

За інформацією прес-служби ВМР, фото Юлії КУХАР 


Теги: Любов Шуберт, Сергій Уваров, міська рада, виконком, Тарас Дмитерко, Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar
Ці виродки довнли ЖЕК м.Винники щтучного банкрутства і тепер хочут продати....
avatar