Винниківчани скаржаться на графік руху маршруту № 5А
25.04.2012 12:45

Як повідомляє IA ZIK, в редакцію звернулися жителі Винник, які поскаржилися на маршрут № 5А, автобуси якого вже о 21.00 їдуть у парк, а інтервал руху між ними сягає до 40 хвилин.

Зокрема, жителі містечка повідомили, що починаючи з 19 квiтня, вiдколи продовжили маршрут №36 до пл. Привокзальної, на маршрут № 5А пустили старi автобуси або ЛАЗИ, проте з меншою вмістимістю.

«Невже в ЛК АТП №1 вважають, що всi люди, якi користувались послугами маршруту № 5А раптово пересiли на 36 маршрут, на якому i далі їздить по 4-5 машин i вони вже з нижньої частини Винник пiднiмаються настiльки загруженi, що жителi верхньої частини міста можуть їздити ними лише на вихiднi?», – питаються обурені пасажири.

Окрiм того, з їхніх слів, кiнець руху маршруту № 5А, який має закінчуватися о 22:50, насправді закінчується о 21:00, коли всi автобуси з Винник їдуть уже в парк. А на вихiдні ввечерi взагалi неможливо дістатися зi Львова чи у Львiв.

Також мешканці Винник скаржаться на iнтервал руху маршруту № 5А. Бо, наприклад, якщо один автобус їде о 7:05, то наступний може з’явитись лише о 7:45. Особливо в понедiлок, або, пiсля святкових днiв.

«Чому маршрут № 40 дотримується графіку руху, i на ньому є достатня кiлькiсть машин, а на маршрутi, який з’єднує Винники з центром Львова цього не забезпечено? Чому жителі 17-тисячного мiстечка повиннi користуватись послугами маршруток з сусідніх сiл (110, 147, 102, 105)? Невже ЛК АТП №1 не може забезпечити нормального сполучення з Винник до центру Львова?», – повідомляють пасажири.


Теги: автобус, маршрутка, схема
Останні новини:

Коментарі
avatar