Пасажирка зламала ногу у маршрутці №36 (ВІДЕО)
22.10.2012 12:41

Сів у маршрутку – зламав ногу. Саме так і сталося з пасажиркою автобусу №36, який їхав із Винник до Львова.

Про це повідомляють новини «Огляд дня» телеканал ZIK, пише zik.ua.

Пасажири розповідають: травмувалися, бо водій за кермом рахував гроші і не дивився на дорогу. Керівництво «АТП №14630», яке обслуговує цей маршрут, пояснити нічого не змогло. Мовляв, триває перевірка.

Марія Стратийчук, пасажирка маршрутки №36, розповіла: «Водій відпустив руль і перераховував гроші, давав решту – кому з 50 грн, кому з 20… І в той момент, коли він рахував гроші, подивився на дорогу і різко загальмував, тому по інерції всі люди і впали».

Одна із пасажирів нещасливого 36-го маршруту зазначила: залишилася цілою, бо добре трималася за перила в автобусі. Але ногу зламала її подруга, яка стояла біля водія.

Марія Стратийчук: «Я обертаю голову, люди лежать в проході. І чути крики: «Нога, нога». Ми не розуміємо, що сталося. У людей почалась паніка і в цей момент водій маршрутки продовжує їхати далі».

Пасажирка, яка зламала ногу, розповісти про поїздку у маршрутці погодилася відразу, втім через декілька годин своє рішення змінила. Пояснила: недобре себе почуває. Але «Огляду дня» стало відомо: дівчину навідував водій 36-ї маршрутки, який пообіцяв заплатити за лікування.

Поспілкуватися із водієм теж не вдалося – його не було на роботі. А керівництво перевізника «АТП №14630» пояснити нічого не змогло. Кажуть, триває перевірка.

Заступник директора «АТП №14630» Степан Кужбик повідомив: «Зі слів водія, це сталося, бо перед ним різко загальмувала машина і він, щоб не створити ДТП, зупинився, різко загальмував».

У Львівському міському управлінні транспорту про травму у 36-й маршрутці від журналістів чують вперше.

Начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР Микола Жук пояснив: «Однозначно буде перевірка цього випадку. Викличемо водія, свідків. Разом з’ясуємо ситуацію, будемо приймати відповідні рішення щодо цього водія. Це не буде наше рішення, бо воно може бути хіба що стосовно перевізника».

Від початку року зафіксовано з десяток випадків травмування пасажирів через водіїв маршруток. У половині із них шоферів звільнили.


Теги: маршрутка, пасажири
Останні новини:

Коментарі
avatar