Спостерігачі з Ізраїлю не знайшли порушень на дільницях у Винниках (ВІДЕО)
29.10.2012 15:28

Іноземні спостерігачі були на виборчих дільницях Львівщині. Від Ізраїлю приїхали 48 представників, встигли побувати на восьми різних дільницях: зокрема, у Винниках, Сокільниках та Зимній воді.

Групами по десятеро людей за своєю ініціативою їздили на вибори у різні країни вже кілька років поспіль. В Україні жодних порушень не побачили: на кожній дільниці - представники з орієнтовно десятка партій, все чесно і справедливо. А ще відзначили такі нововведення, які для своєї країни хотіли би перейняти, повідомляє ZIK.

«У вас стоять кінокамери. І це дуже добре. І видно моментально, і можна побачити ззовні, хто проголосував, а хто ні. В центральному відділенні можна побачити, чи є якісь проблеми. Це я буду рекомендувати у себе в країні», - розповів Борис Гросман, офіційний спостерігач, Міжнародна організація «За справедливі вибори».

«О 7:15 був початок: гімн, всі підвелися, гімн прослухали, так урочисто. І перший, коли прийшов виборець – всі йому зааплодували», - прокоментував Олександр Трєтєцкій, офіційний спостерігач з Російської Федерації на Львівщині.


Теги: порушення, спостерігачі, дільниця, вибори
Останні новини:

Коментарі
avatar