Право на голосування Віталію Уварову довелось відстоювати у суді
29.10.2012 17:05

 

28 жовтня, близько 11-ої години, ранку голова Винниківської міської ради приїхав на виборчу дільницю у Будинок дитячої та юнацької творчості.

На дільницю міський голова прийшов із сином Віталієм. Цього року Віталій голосує вперше. Своє право на голосування Віталію довелось відстоювати у суді , адже його було виключено із списків. Пред'явивши рішення суду та отримавши бюлетені, Віталій Уваров пройшов у кабінку для голосування і опустив два бюлетені до урни.

За кого голосуватиме визначився вже давно.

- Мені, як колишньому суворівцю, імпонує партія «УДАР». На своєму досвіді знаю, наскільки дисципліновані і відповідальні спортсмени. Найменша перемога у спорті – це роки тренувань і самовіддачі. І це ми говоримо не тільки про спортсмена світового рівня, а й людину, яка і у бізнесі зайняла певну нішу. Без сумніву, така особистість зможе вивести державу на справді європейський рівень. Впевнений, ударівцям вистачить для цього і сил, і розуму.

Вони пообіцяли змінити країну, і вони це зроблять . Ці хлопці вміють відповідати за свої слова. Свій голос, не вагаючись, віддав на користь цієї партії.

 На фото Віталій Уваров на виборчій дільниці
 


Теги: Віталій Уваров, вибори, Сергій Уваров
Останні новини:

Коментарі
avatar