На фестивалі «Різдвяна зірка» колядували і щедрували (ФОТО)
18.01.2013 14:34

«Різдвяна зірка» у восьме зібрала у храмі свв. рівноапостольних Володимира і Ольги УАПЦ м. Винники дитячі хорові колективи, аби вони дзвінкими голосочками колядували і щедрували, прославляючи Христа. Приїхали представити свої колядки колективи зі Львова, Дублян і, звичайно, винниківські діти – вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.

Оскільки цей фестиваль щороку відбувається на свято Василія, то хор «Оберіг» БДЮТу відкрив різдвяний концерт пісенним побажанням «Многая літа» парохові храму отцю Василю Петрику.

Учасники і гості фестивалю «Різдвяна зірка» уважно слухали привітальні та повчальні слова пароха УГКЦ о. Петра Паньківа, який благословив його відкриття. З неприхованою радістю і гордістю за те, що фестиваль «Різдвяна зірка» щороку набирає обертів, викликає зацікавлення серед дітей та їхніх батьків виступив секретар Винниківської міської ради Богдан Голіян, який незмінно – від першого фестивалю і до сьогодні – бере активну участь в його роботі і як організатор, і як меценат. Зі словами подяки до юних співаків та їхніх керівників звернувся інспектор відділу освіти Личаківського району м. Львова Ярослав Маслиган.

«Фестиваль був запроваджений у 2006 році з ініціативи педагогічного колективу Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники, – розповіла директор БДЮТу Ольга Соколик. – Метою його є розвиток дитячого духовного хорового співу, залучення дітей і молоді до традицій, звичаїв та обрядів рідного краю. І ось уже вісім років поспіль завдяки підтримці винниківських добродійників Богдана та Олега Голіянів, пароха храму о. Василя Петрика ми збираємося у цій церкві, щоб прославляли народження Христа. Також дякуємо за допомогу Винниківській міській раді, пароху храму Воскресіння УГКЦ м. Винники отцю Петру Паньківу, нашим педагогам Наталії Кончак і Михайлу Жорняку».

Подякував організаторам і учасникам фестивалю «Різдвяна зірка» іменинник о. Василь. Він щиро радів, що саме 14 січня у церкві зібралося так багато талановитих дітей, які підтримують українські звичаї, вивчають авторські та народні колядки, які лунали з уст ще їхніх пращурів. «Безмежна радість наповнює серця побожних людей, – підсумував парох храму свв. Рівноапостольних Володимира і Ольги, – коли звеличують неповторну в історії людства подію – народження Христа – саме дзвінкі дитячі голосочки. Тому велика дяка усім, хто долучився до проведення такого важливого фестивалю».

Лариса КУБСЬКА, фото: Олег ПАНАС

Більше про фестиваль "Різдвяна зірка" читайте в наступному номері газети "Винниківський вісник".

   
  Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу  


Теги: Коляда, Різдвяна зірка, церква, Фестиваль
Останні новини:

Коментарі
avatar