Поліклініка пропонує хворим на гіпертонію ліки зі знижкою
20.03.2013 18:01

У Винниківському поліклінічному відділенні ознайомлювали пацієнтів, які хворі на гіпертонію, з можливостями дещо знизити витрати на лікарські препарати.

Така можливість з’явилася завдяки пілотному проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб, котрі мають гіпертонічну хворобу.

«Сімейний лікар, на обліку якого є хворий, виписує рецепт, на якому ставить печатку пілотного проекту. Із цією печаткою людина може купити в аптеці тільки однієї мережі ліки, котрі є в переліку проекту, зі знижкою. Різницю аптекам має повертати держава», – розповідає завідувач поліклінічного відділення Надія Жигало.

За словами Надії Степанівни, державний проект не особливо зацікавив винниківчан, хоча мешканців із цією недугою є чимало.

Пані Ольга, для якої лікарські препарати для зниження підвищеного тиску є щоденною потребою, пояснила, що економія складає усього 3-5 гривень.

«Така сума не вартує того, аби бігати по аптеках, що задіяні у проекті, у пошуках дешевших ліків. Часто потрібних пігулок немає і аптекарі пропонують придбати дорожчі аналоги. Простіше не показувати рецепт на знижку, а купити ліки за повною вартістю».

Лариса КУБСЬКА

Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: гіпертонія, знижка, поліклініка, хвороба, ліки
Останні новини:

Коментарі
avatar