Перевізнику маршруту №36 висловили останнє попередження
04.04.2013 17:33

Винниківська міська рада за багаточисельними скаргами мешканців висловить «останнє попередження» перевізнику маршруту №36, в іншому випадку шукатиме нового перевізника на цей маршрут.

У міськраді є сотні підписів людей, обурених діями перевізників. Найбільше звертаються мешканці вул. Забава, вул. Ломоносова і прилеглих до них вулиць із скаргами, що через порушення водіїв автобусів №36, їм доводиться долати чималий шлях пішки.

Під час снігопадів керівництво автотранспортних підприємств «спихало» свою вину на стихію, хоча винниківські дороги були в ці дні у придатному стані.

«З власних міркувань водії маршруток №36 самовільно змінювали маршрут, скорочували його. Стихія минула, а водії згаданого маршруту й далі на власний розсуд визначають його довжину» - оскаржить п. Марта, мешканка м. Винники

Зважаючи на те, що керівництво й водії маршруту №36 і надалі порушують умови договору, влада Винник вирішила провести з перевізником останню «нараду-попередження».

«Якщо найближчим часом перевізники не виправлять ситуацію, то влада Винник шукатиме нового перевізника для обслуговування маршруту №36 » - повідомив перший заступник міського голови м. Винники Олег Шевчук.

Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: №36, маршрутка, Олег Шевчук, перевізник, маршрут
Останні новини:

Коментарі
avatar