У Винниківській санаторній школі-інтернаті відбувся "Фестиваль держав"
05.04.2013 15:24

Під час Фестивалю держав, що відбувся у Винниківській санаторній школі-інтернаті розповідали про особливості країн, танцювали сиртакі, чаювали та їли суші.

У фестивалі взяв Олександр Божик разом з дружиною Юлею. Скрипаль-віртуоз навчив грати на скрипці консула Польщі в Україні Іванну Васяк і директора школи-інтернату Лілію Свистович.

Його неперевершена гра стала подарунком для усіх, хто взяв участь у конкурсі, пише vynnyky.in.ua. Фестиваль відбувся у два етапи. Спочатку кожен клас обирав державу, яку хотіли представляти. Молодші школярі (1-4 класи) робили презентацію у вигляді газети. Старшокласники готували мультимедійну презентацію, ознайомлювали з культурою та традиціями обраної держави.

Шкільне журі після першого етапу обрало кращих із кращих. На фінал запросили почесних гостей: консула Польщі в Україні Іванну Васяк, фіналіста конкурсу «Україна має талант», скрипаля-віртуоза Олександра Божика, постійного мецената, секретаря Винниківської міської ради Богдана Голіяна.

У фіналі конкурсу переміг 10 клас, який представляв Україну.

«Здавалося б, чим вони могли здивувати? – розповіла заступник директора з виховної роботи Марія Лукашкевич. – Діти показали презентацію див України, яких ми не бачили. Завдяки 10 класу змогли ще раз пересвідчитися, що Україна – найкраща, і ми ще мало її знаємо».

На другому місці – 9 клас (Греція), на третьому – 7-Б клас (Іспанія).

Приз глядацьких симпатій отримав 5 клас, який представляв Японію. Діти, розповідаючи про цю країну, приготували суші.

Чайну церемонію відтворив 8 клас, аби показати Китай. Багато цікавого про культуру, економіку присутні почули та побачили і про Францію, Іспанію, Папуа-Нову Гвінею, Італію…


Теги: Лілія Свистович, діти, Олександр Божик, інтернат, віртуоз, Скрипка
Останні новини:

Коментарі
avatar