У Винниках можна пити воду із 4-ох природних джерел, - Держсанепідслужба
03.06.2013 18:38

На території Львова, Винник, в смт. Брюховичі та смт. Рудно є більше 10 природних джерел, воду з яких використовують мешканці міста і сіл.

Про це інформує прес-центр Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області.

Протягом квітня-травня 2013 року спеціалісти санепідслужби провели лабораторні дослідження якості води на відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Згідно з результатами перевірки, пити воду можна із джерел в парку Залізні води на вул. Сихівській, на вул. Ярославенка, джерела №1 у парку «Погулянка», 4 джерел в м. Винники на вул. Шевченка, 8, вул. Лєрмонтова, 6, вул. Незалежності, 12 та вул. Б. Хмельницького, джерела на вул. Львівській, 2 в смт. Брюховичі та джерела в смт. Рудно на вул. Мазепи.

Водночас воду із з джерела на вул. Замковій та 1-го джерела в парку «Погулянка» у Львові сан епідеміологи пити не рекомендують.

Фахівці нагадують, що природні джерела не можуть систематично використовуватись населенням для питних потреб, оскільки вони не є джерелами централізованого водопостачання і відповідно не мають обслуговуючого персоналу.

Для таких джерел не встановлені зони санітарної охорони, в межах яких забороняється господарська діяльність.

В зв`язку з цим, якість води з таких природніх джерел має нестабільні показники, які залежать від багатьох факторів техногенного та природнього характеру, які можуть змінюватись кілька разів протягом тижня.

Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: джерело, Держсанепідслужба, вода, санстанція
Останні новини:

Коментарі
avatar