Ліс – безцінне надбання народу, бережімо його!, - Андрій Ціж
07.08.2013 11:17

Щорічно з настанням літнього періоду зростає реальна загроза виникнення лісових пожеж. Лісова пожежа – це стихійне, некероване поширення вогню лісовими масивами. Встановлено, що 98 відсотків пожеж спричинені людським фактором, що свідчить про низьку екологічну свідомість населення.

Лісничий Винниківського лісництва Андрій Ціж звернувся до винниківчан з нагадуванням про те, що в лісі не можна палити, викидати непогашені сірники й недопалки, а також розпалювати багаття. Для цього в лісі є спеціально відведені місця. Також треба пам‘ятати, що похідне багаття можна розкладати не ближче, аніж за 5 метрів від дерева.

Не залишайте багаття в лісі, загасіть його, а згодом і закидайте це місце землею.

Лісові пожежі – велике зло, що несе загибель флорі й фауні. Від вогню гине все живе: птахи, звірі, комахи, представники мікрофлори й мікрофауни.

Керівник лісництва від імені всіх працівників висловив щиру вдячність тим мешканцям, які бережливо ставляться до природи й лісу, охороняють це безцінне надбання нашого народу.

Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: лісництво, ліс, Андрій Ціж, Природа, Пожежа
Останні новини:

Коментарі
avatar
Так, вогонь це страшно. Але чому Ви, пане Ціж, нічого не кажете про сміття, яким засипаний ліс? Чи Ви не бачите що робиться у лісі за парканом вашого будинку?! Які міри приймає лісництво?!
avatar
Без коментарів

avatar
Впізнаю, Діброва! Таких оазисів там багато! Між іншим, від цього до будинку лісничого не більше 100м. cry
avatar
Немає слів!!! Гадимо в своєму домі! І всім по ...
avatar
Ті люди справді не мають ні совісті, ні культури, ні виховання. Але і лісництво має не тільки різати ліс, але і має дивитися за порядком у своїй господарці!!!
avatar
я навчаючись у сш 47 декілька раз на практиці разом з лісниками прибирали діброву.На превеликий жаль через декілька днів сміття ставало ще більше.
avatar