Винники Plus вітає з Днем Незалежності!!!
23.08.2013 20:04
Винники Plus Незалежність - крилата вона, наче птах.
Мов сонечко ясне у небесах.
Як матінка рідна, близька кожному й ніжна,
Як батько, що стане у бій з ворогом грізним.
З нею і мило, і любо, й потішно,
З нею у серці народиться пісня.
Вона, наче зірка ясна та далека,
З нею не страшні ні буря, ні спека.
Не осягнути її ані зором,
Не доторкнутись рукою в просторі.
її не почуєш ні з близька-далека.
Не принесе на поріг і лелека...
Незалежність - це стан душі людини.
Це погляд з надією щохвилини.
Це віра людськая у помисли ясні,
Любов всемогутня світла й прекрасна!

 
Тетяна Ваверчак    

Винники Plus щиро вітає всіх винниківчан та читачів сайту з 22-ою річницею Незалежності України!!!З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України, прийміть найсердечніше вітання і побажання:

Народ України святкує вже 22 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Ще з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд.

Якщо говорити від чистого серця, треба визнати, що багато хто розчарувався в своїх сподіваннях у позитивних змінах у власному житті після здобуття Україною незалежності.  Мрії про життя в економічно-розвиненій, правовій державі, яка піклується про долю кожного свого громадянина, ще не стали реальністю. Але не треба ставити під сумнів Незалежність (державу, державність) України.

Держава - це не тільки влада і керівники держави. Держава - це ми народ, весь разом узятий і кожен з нас окремо! Ми працюєм, створюєм, народжуєм та виховуєм наступні покоління! Ми обираємо та делегуємо свої повноваження обраній владі! Тільки ми самі вправі щось змінювати на краще, чи бездієво спостерігати за тим, що відбувається у власному домі!

Ніхто до нас не прийшов, ніхто нами не керує! Ні росіяни, ні поляки, ні німці, ніхто буть інший! Не треба ні на кого жалітися та бідкатися! Не потрібно надіятися, що хтось звідкілясь прийде та наведе у нас лад! Тільки ми разом, як весь народ, так і кожен окремо, повинні стати кращими! Кожен з нас повинен змінитися, повинен думати про майбутнє держави та порядок у ній! Кожен з нас повинен заставити змінитися тих, хто стоїть вище на щабель у державній структурі.

Не треба плакатися, а треба пам'ятати кожного дня, для того, щоб щось змінити - треба змінитися в першу чергу самому.

Тільки сам український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини. І по при всі негаразди віримо, що цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо своєї Батьківщини, а усі разом проникнемося гордістю за свою державу, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості, не лише державних мужів, а усього народу нашої держави. Успіх прийде неодмінно!

Від щирого серця й від усієї душі зичимо здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. З святом Вас!

Винники Plus


Теги: День незалежності, незалежність
Останні новини:

Коментарі
avatar
Чудовий вірш,прегарна стаття. Зауважу ,лише ,що у статті є кілька мовно-лексичних помилок.Вітаю моїх дорогих земляків -винниківчан!Міцного усім здоров"я!Шкода ,лише,що за Незалежність ще треба буде поборотися.
avatar
Гарні побажання! Американський президент Джон Кеннеді говорив: "Не питай, що Америка зробила для тебе. Подумай, що ти зробив для Америки!".
Зі святом Всіх!!!
avatar