Вітаємо Вас на оновленому сайті Винники Plus
27.10.2013 16:07
,Шановні користувачі! Вітаємо вас на оновленому сайті Винники Plus!

Змінюючи дизайн нашого сайту ми мали на меті не тільки зробити його більш привабливим на вигляд, але й для того, щоб було легше орієнтуватися на ньому, і щоб це допомогло Вам перетворитись з простого відвідувача сайту в його активного користувача. Ваша активна участь стане важливою допогою і нам.

Пройшовши нескладну процедуру РЕЄСТРАЦІЇ, Ви отримаєте додаткові можливості у користуванні сайтом (Після реєстрації не забудьте підтвердити її у листі надісланого Вам на вашу електронну адресу). Посилання на реєстрацію знаходиться у нижньому блоці сайту!

Зареєстровані користувачі отримують можливість брати участь в коментарях до всіх матеріалів сайту, у форумах (для ознайомлення з новим дизайном на деякий час доступ до коментарів відкритий), додавати свої фото в альбом ФОТОГАЛЕРЕЇ,  та відео у категорії модуля "ВІДЕО". Також зареєстровані користувачі, по бажанню, будуть отримувати повідомлення про оновлення на сайті нових матеріалів, коментарів і т.п (послуга у вашому власному профілі після реєстації).

На сайті Винники Plus можна, без реєстрації, розмістити своє ОГОЛОШЕННЯ (безкоштовне). Для розміщення важливого повідомлення, чи оголошення Ви можете звернутись через ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК і ми розмістимо вашу інформацію на головній сторінці у блоці НОВИНИ і у СЛАЙДЕРІ НОВИН.

На цьому ми не зупиняємось, і надалі будемо удосконалювати наш сайт. Ми хочемо бути Вам потрібними і корисними! І тільки разом з Вами Винники Plus має майбутнє!!!
Теги: інформація, Сайт, користувачі
Останні новини:

Коментарі
avatar
Вах!!! Новий дизайн супер! respect
avatar
Клас!!!  hands
avatar