Меморіал Юста: «Рух» познущався над «Вол-Комом» (ФОТО)
09.02.2014 14:51
У суботу, 8 лютого, на стадіоні ім. Богдана Маркевича винниківський «Рух» розпочав боротьбу за Кубок традиційного Меморіалу Ернеста Юста. Минулорічні переможці Меморіалу не залишили ніяких шансів команді «Вол-Ком» з Волиці, забивши у її ворота десять сухих м'ячів!

Вже на 11 хвилині першого тайму відзначився молодий нападник винниківчан Олег Панасюк, який ще в минулому сезоні виступав за юнацький склад «Руху». Олег не тільки відзначився забитим м'ячем, але й продемонстрував досить пристойну гру і непогану взаємодію з більш досвідченими партнерами.

Після забитого м'яча гра надалі та продовж всього матчу проходила при повній перевазі господарів. Рухівці вдало комбінували і постійно тримали в напрузі оборону гостей. У першому таймі винниківські футболісти зуміли ще тричі вразити ворота волицької команди - два голи на рахунку Ігора Яценківа і один раз відзначився Михайло Шептицький. 4:0, за такого рахунку команди пішли на перерву.

Другий тайм став ще більш щедрим на голи, і забивали знову тільки винниківчани. Шість голів отримав воротар команди Волиці від Мазура, Молокова, Романіва (фото з верху), Яценківа, Шептицького та Родевича. 10:0 - більш ніж переконлива перемога «Руху» у стартовому матчі Меморіалу Ернеста Юста!

«Рух» Винники – СК «Вол-Ком» Волиця 10:0
(4:0)

стадіон ім. Б.Маркевича. 150 глядачів

Голи: Панасюк (12), Яценків (26,34,73), Шептицький Мих. (36,80), Мазур Т. (49), Молоков (59), Романів (61), Родевич (78)

Арбітр: Ростислав Пузанський Асистенти арбітра:Андрій Онишків, Андрій Смольський

"Рух" - Шульган (Жук А.,46), Гусаковський (Молоков,46), Бойко Р., Іванський (Романів,46), Дикий (Карачевський,46), Костик, Дмитрух, Панасюк (Мазур Т.,46), Шептицький Мих., Яценків, Родевич.

"Волком" - Квас (Наконечний О.,59), Береза, Парадінець, Мерко (Гуменюк,46), Бреславець, Заморський, Шайнюк (Герцик,46), Любежанін, Чунис, Сологуб, СільвестрНаведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Фото: Андрій Жук (фотогалерея)
Теги: меморіал Юста, Рух

Читайте також:
Коментарі
avatar
Вітаю з першою перемогою!!! А де Олег Шептицький, Деревльов, Баглай, Сєргєєв, Манорик, Поліванов?
avatar