«Правий сектор» посприяв проведенню змагань з легкої атлетики у Винниках (ФОТО)
28.05.2015 18:02
В понеділок у Винниках відбулися змагання з легкої атлетики за програмою "Дитяча легка атлетика IAAF" між учнями 5-6-х класів СЗШ №29 та СЗШ №47. Учні вправно змагались у бігу, стрибках та метаннях.

Змагання відбулись за підтримки Громадської організації "Правий сектор", а саме Всеволода та Максима Хоми. Діти були нагороджені грамотами та медалями.

 Основна мета і завдання змагань:

 – залучення до занять легкою атлетикою якомога більше дітей;

 - популяризація здорового способу життя;

 - налагодження дружніх зв'язків між учасниками змагань;

 - пропаганда легкої атлетики, як важливого засобу виховання та фізичного розвитку.

Та особливістю цієї програми є не лише розвиток фізичних якостей школярів. Завдяки командному підходу уроки, проведені за програмою ІААФ, сприяють соціалізації дітей, навчають працювати в колективі. Адже результати змагань навіть в таких індивідуальних видах, як метання чи бар’єрний біг, зараховуються до «скарбнички» всієї команди.

У невеличких групах менш здібні діти намагаються не відставати від своїх фізично обдарованих товаришів по команді, святкують разом з ними перемогу, а це чудовий стимул для власного розвитку. А лідери у команді вчаться бути терплячими по відношенню до тих, кому вдається не все, підтримувати одне одного. Це далеко не останній чинник для подальшої міцної дружби.

Чому саме легка атлетика? Тому що біг, стрибки чи метання є основою для будь-якого виду спорту. А ця програма дозволяє залучити до роботи велику кількість дітей на доволі обмеженому просторі. До того ж обладнання можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці».

Проект «Дитяча легка атлетика IAAФ» започаткований ще у 2005 році. За цей час він охопив півтора мільйони дітей майже зі ста країн світу.

Загальне керівництво і контроль за підготовкою та проведенням змагань здійснювалось вчителем фізичної культури СЗШ №29 Стецишин О.М.

Перемогу у змаганнях здобули учні 6-Б класу (СЗШ №29), II місце - 6-В клас (СЗШ №29), IIIмісце 6-А клас СЗШ №47.

Джерело: http://ps-zahid.info/

Теги: змагання, СЗШ №29, СЗШ №47, легка атлетика, правий сектор, школа. учні

Читайте також:
Коментарі
avatar