Максим Шацьких: «Відмінні умови для роботи, шикарні поля, все що треба» (ВІДЕО)
15.07.2015 15:19
Ветеран українського футболу Максим Шацьких пояснив свій перехід з "Говерли" в аматорський "Рух" з Винників.

- Максим, ну ви і розбурхали громадськість. Хоча невгамовні журналісти вже давно вас відправляли на пенсію, але навіть вони сполошилися: мовляв, Шацьких - і в аматори! Згодні, що ще сезон-другий могли б запросто пограти в еліті?

- Та взагалі без проблем. Скільки разів вже повторював вашим колегам: у нас ніяк не можуть піти від радянської ментальності, все в паспорт норовлять заглянути. Не на поле дивляться, як людина грає, віддає, забиває, а на рік народження. Ну, це справа хазяйська. Я в собі ще сили відчуваю.

- Ви залишалися чи не "останнім з ужгородських могікан". Навіщо? Невже до останнього вірили, що блисне промінець надії?

- Правда, вірив. Я завжди вірю. Але поки змін на краще не бачу. Ось і пішов.

- У "Говерлі" вас все влаштовувало, крім ...

- Все влаштовувало, все нормально там було, крім одного... Дуже хотілося, щоб хоч якось закривали борги. Я шалено люблю футбол, але цілий рік годувати команду "сніданками", це вже вибачте... Адже мені свою сім'ю треба годувати в буквальному сенсі, а сім'я у мене не маленька. І це вже було несмішно.

- Поки чекали грошей, напевно, були варіанти працевлаштуватися: скажімо, в першій лізі, або де-небудь в Казахстані чи Азербайджані?

- Були, в першій лізі. А з названих країн нічого навіть не розглядаю.

- С В'ячеславом Грозним говорили наостанок? А з ким-небудь з Шуфричів?

- Я переговорив з керівництвом клубу і прийняв таке рішення.

- З дружиною радилися з приводу переходу саме в "Рух"?

- Природньо, ми спільно приймаємо подібні рішення. Якщо я у Винниках, значить, дружина схвалила вибір.

- Наскільки здорово у Винниках, міг переконатися минулого літа "Дніпро": тоді Мирон Маркевич саме там починав підготовку до сезону. Хлопці розповідали, що умови були супер.

- Навіщо мені щось розповідати, якщо я все бачив своїми очима, що і як там робиться для футболу. Створені відмінні умови для роботи, шикарні поля, все що треба. Так і повинно бути: все для футболістів, щоб вони тільки грали. А їхні голови в цей час, щоб не були забиті незрозуміло чим. Тобто, відомо, чим - всім, крім футболу, вибиванням боргів, пошуками засобів для існування. З цього ніколи нічого доброго не виходило.

- Любов до футболу президента "Руху" Григорія Козловського загальновідома. Ви знали його тільки заочно. Після особистого знайомства більше почали поважати?

- А як думаєте, якщо ми після короткої розмови "вдарили по руках"? Що роздумувати, якщо відразу видно: людина реально любить футбол, вболіває за команду і робить для неї максимум. А те, що це аматорська ліга, ще ні про що не говорить. Адже, в першу чергу, хочеться отримувати задоволення від футболу, а не мучиться.

- Що плануєте вирішувати з житлом? На місці будете облаштовуватися чи у Львові жити - до нього від Винник навпростець 4 кілометри, по автодорогах - шість?

- Це складне питання (посміхається). Мені запропонували на вибір, що захочу: або квартиру знімуть, або номер у готелі нададуть. У президента свій готель, тому з цим взагалі проблем немає.

- Зрозуміло, що комерційна таємниця, але місячної зарплати в "Русі" на життя вистачатиме?

- Гроші? Але це ж, напевно, не найголовніше... Одне з головних, але не саме. Скажу так: мене все влаштовує.

- Контракт укладений тільки до кінця року. За цей час будете підшукувати варіанти в прем'єр-лізі?

- Так, я гравець "Руху" до кінця 2015-го. Подивимося, як піде. Але я категорично не збираюся закінчувати з професійним футболом.

- Олександр Алієв вже встиг коротко розповісти про ваш новому місці роботи?

- Так, я ж і до цього приїжджав до Винник. Спілкувалися, сам все бачив. У цьому плані все нормально.

- До речі, ви в курсі, що з Алієвим у президента клубу джентльменський договір: буде пропозиція - Саша безперешкодно піде. У вашому контракті теж є такий пунктик?

- Ну, природньо, буде якась серйозна пропозиція, я говорю Петровичу, він мене відпускає без проблем.

Джерело: http://terrikon.com/.


Теги: Григорій Козловський, Максим Шацьких, Олександр Алієв, Рух Винники

Читайте також:
Коментарі
avatar