На стадіоні у Винниках відкрили пам’ятник Богдану Маркевичу (ВІДЕО)
25.08.2015 10:41

У День Незалежності України на стадіоні у Винниках відкрили пам’ятник Богдану Маркевичу.

Для винниківчан ім’я Богдана Маркевича є унікальним, віін жив футболом і творив для футболу. Недаремно нині місцевий стадіон носить ім`я цього заслуженого спортивного діяча Львівщини. Свого часу Богдан Маркевич встиг пограти та тренувати не одну винниківську команду. Працював тренером у командах «Харчовик» (Винники) та «Світанок» (Львів). Був тренером-селекціонером львівських «Карпат» наприкінці 1960-х і на початку 1970-х років. Виховав відомих футболістів: Ростислава Поточняка, Романа Покору, Степана Крупея, а його син – Мирон Маркевич є одним із найкращих вітчизняних тренерів у нашому футболі.

Після завершення фінального поєдинку традиційного турніру імені Богдана Маркевича відбулася церемонія закриття змагань, під час якої на стадіоні відбулося урочисте відкриття пам’ятника (автори – Василь Гурмак та архітектор – Андрій Лисенко)  і освячення його отцем Петром Паньківим.

Право відкрити постамент, на якому Богдан Маркевич символічно приймає іспит з технічної підготовки у свого тоді малого сина Мирона, було довірено самому Мирону Маркевичу, товаришу Богдана Дмитровича - українському футбольному арбітрові та функціонеру Михайлу Кусеню та правнуку Богдана Дмитровича – Богданчику.

Фото: http://galinfo.com.ua/

Теги: Мирон маркевич, Богдан Маркевич, стадіон
Останні новини:

Коментарі
avatar