Актори театру «Сміх і сльоза» показали нову виставу (ФОТО)
13.12.2015 20:50

У Культурному центрі «Дозвілля» м. Винники відбулася прем’єра вистави « Як одружити тата» (автор Іван Вархола, режисер-постановник Микола Білокрилий) при допомозі благодійників і засновників театру Григорія Козловського, Тетяни Патер, Богдана Голіяна.

Перед показом нової театральної постановки винниківчан розважав актор, художній керівник Винниківського аматорського театру  «Сміх і сльоза» Ігор Дзядига. Йому вдалося здивувати глядачів із першої хвилини свого виступу. І. Дзядига розпочав свою частину «Жонатий холостяк» не з оповідок, а веселою піснею, яка була його презентацією, – присутні почули, що на сцені не просто актор, а «галицький бавун Ігорко».

А далі було важко не сміятися навіть дуже скупим на емоції людям. Ігор Дзядига одну за одною розповідав потішні веселинки про буденні, але анекдотичні епізоди з нашого життя, хоча теми піднімав несмішні – про економію води, газу, заробітчанство, транспорт, взаємини чоловіків і жінок та ін. Гумор був простий і доступний, тому зал насміявся від душі.

Виставу «Як одружити тата» презентували як «комедію зі страхом». Це одноактна постановка, в якій висвітлили в гумористичній формі негативи знайомства через оголошення, прагнення будь-якою ціною до заміжжя з корисливою метою, показали стосунки батьків і дітей, а  також – велику силу театру, який і допоміг старшому, розлученому чоловікові Сократу (актор Орест Кравчик) позбутися нав’язливої нареченої, аферистки Капітоліни (акторка Світлана Голіян).

У виставі задіяно усього п’ятеро акторів, але кожен із них показав себе якнайкраще. Роль доньки Сократа Соломії виконала Наталя Дідик. Бандитом Філею, який втік із тюрми, на час вистави став актор Юліан Картофель. Вероніка Патер показала себе в образі баби Люфи, яка охоча до ста грамів горілки і соленого огірочка та ще любить постріляти з рушниці.

Закінчилася ця театральна історія позитивно – непроханій нареченій «відбили» бажання до насильного одруження, задіявши розіграш, який ще й допоміг Сократу знайти свою любов.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Сміх і сльоза, винниківчани, вистава, прем'єра, кц Дозвілля
Останні новини:

Коментарі
avatar