Винники не лише футбольне місто, але й… шахове! (ФОТО)
19.03.2016 14:54

Шаховий турнір серед школярів м. Винники

Сьогодні, 19 березня, у приміщенні Винниківської санаторної школи-інтернату триває шаховий турнір серед школярів м. Винники.

Як з‘ясувалося, в нашому місті дуже багато людей є прихильниками цього чудового й високоінтелектуального виду спорту. Адже в приміщенні спортзалу місцевої школи-інтернату, як кажуть, ніде й яблуку впасти… Учнівська малеча заповзято бореться, за звання кращого шахіста Винник серед школярів. Усі винниківські школи виставили на цьому турнірі свої команди.

Юних інтелектуалів теплими словами й щирими побажаннями привітали міський голова Винник Володимир Квурт, справжня шахова легенда – гросмейстер Олександр Белявський.

Головний суддя турніру отець Любомир Мостовий зізнався, що пан Олександр Білявський був і залишається його кумиром ще з дитинства (тут мається на увазі слово «кумир» і сам вислів у кращому розумінні, бо ми всі розуміємо й шануємо й намагаємося дотримуватися біблійного вислову «Не сотвори собі кумира»). Отець Любомир згадав, що ще дитиною перечитував усю спеціалізовану літературу й добре знає про манеру дій і майстерність нашого земляка Олександра Белявського.

Сам Олександр Белявський відзначив, що дуже задоволений з того, що у Винниках діти так захоплюються шахами. Він також повідомив, що у нашому місті тепер є аж три гросмейстери! Адже після страшних і трагічних подій на Донбасі житло у Винниках, зі слів пана Олександра Білявського, придбали Олександр Арещенко та Юрій Кузубов (останній  зараз є  чемпіоном України), які до цього були мешканцями східного регіону України!

«Влада Винник робить і робитиме все, щоб у нашому місті розвився цей чудовий вид спорту. Хочу потішити любителів шахів, бо вже у вересні плануємо відкрити у Винниках Шахову школу,»- зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

А в ці хвилини напружені баталії за шаховими дошками тривають. Успіху Вам, наші юні шахісти!

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Олександр Белявський, шахи, Богдан Шустер, турнір, Володимир Квурт, відкрита першість
Останні новини:

Коментарі
avatar