Завдяки співпраці молоді з міськрадою Винник у місті збільшилась кількість заходів для юнацтва
15.04.2016 00:54

Молодіжна рада при міськраді отримує всебічну підтримку від можновладців і активно організовує заходи для юні міста. Про це розповів голова Молодіжної ради при Винниківський міськраді Львівської області Назар Грицків. Так він підсумував перші два місяця роботи молодіжної ради і співпрацю з мерією міста.

«На кожне наше прохання і звернення міська рада дуже швидко реагує. Ми цим дуже задоволені,  бо ще не було такого, щоб ми не отримали допомогу. За нашим сприянням ми можемо організовувати набагато більше заходів ніж раніше. Нещодавно ми провели у Винниках перший турнір з шахів. Були залучені діти з трьох шкіл. Був запрошений гросмейстер Олександр Белявський, який проживає саме у Винниках», - зазначив Грицків.

Назар Грицків додав, що наразі Молодіжна рада м. Винник нараховує 20 постійних учасників, яким допомагають активісти ГО «Золота молодь Винник». Надалі в планах у молоді – проведення футбольного турніру і кінопокази просто неба.

«На початку квітня відбулася третя сесія Молодіжної ради. На сесії були ухвалені проекти щодо розвитку міста та спортивних заходів. Один з цих проектів – міський футбольний турнір між шкільними і дворовими командами. Захід буде відбуватися на футбольному полі ім. Маркевича. Зараз ми домовляємося, щоб поля були для учасників безкоштовними бо зазвичай їх треба брати в оренду. Другий наш проект – кіно просто неба. Ми вже підготували екран, на якому будуть транслюватись фільми. Зараз шукаємо проектор і працюємо над благоустроєм місця показу. Третій проект – відновлення лав в мальовничій пішохідній зоні у Винниках. Ми маємо намір залучити до цього підприємців, аби вони полагодили лави, а натомість розмістили свою рекламу», - розповів Грицків.

Нагадаємо, що Молодіжна рада при міськраді м. Винники була утворена за ініціативи людини ВОЛІ, заступника мера Богдана Шустера. Офіційне рішення про створення Молодіжної ради було ухвалено депутатами міськради 11 лютого 2016 року.

Джерело: http://volya.ua/

Теги: Олександр Белявський, міська рада, співпраця, молодіжна рада, Золота молодь
Останні новини:

Коментарі
avatar