У СШ № 29 ліпили вареники для воїнів АТО і бажали їм бойового духу (ФОТО)
18.04.2016 13:36

Акція «Вареники для фронту» розпочалася у СШ № 29 з виконання гімну України багатоголосим шкільним колективом.

Дівчатка вдягають фартушки, розкладають дощечки… Одинадцятикласниці  впевнено беруться до роботи під керівництвом вчителя Ірини Кобильник і заступника директора школи Орести Стасів. Дівчата розмішують приправлену варену картоплю, готують тісто, роблять варенички, накладають начинку. «Перший вареник готовий», – показують усім вдалий старт. До ліплення вареників долучилися і хлопці. Виходить у них не так вправно, як у юних господинь, але вони стараються.

Молодші учні з цікавістю спостерігають за роботою старших друзів. Поступово стільниці заповнюють акуратними варениками…

«Звичайно, наліпити безпосередньо в школі багато вареників було б не під силу, – розповіла заступник директора Ореста Стасів. – Тому ми попросили, щоб діти приносили вже готові. І всі радо відгукнулися – від першого до одинадцятого класу. Ранковий результат – вже наповнені варениками п’ятдесят відерок. Хто не мав часу долучитися працею до акції «Вареники для фронту», також не залишилися осторонь патріотичного заходу. Діти принесли чай, каву, консерви, печиво, цукерки».   

Удома зранку зліпила і зварила з бабцею 50 вареників Президент Шкільної ліги, учениця 9-В класу Діана Радух. «Ми не можемо воювати, –  каже дівчинка, – бо ми ще малі. Можемо нагодувати військових домашніми стравами, передати наші малюнки, побажання. Ми розуміємо, що це важливо, тому в нашій школі проводиться багато акцій для підтримки воїнів АТО».

Лариса КУБСЬКА   


Теги: Вареники для фронту, СШ № 29, акція
Останні новини:

Коментарі
avatar