"Студія Краси та Здоров’я" у Винниках
21.04.2016 20:45

У  Винниках по вул. Кільцева №2 Б відкрилась "Студія Краси та Здоров’я" (тел: 063 321 38 64, 098 055 76 99).

У студії пропонують такі послуги:

♦ Реабілітація опорно-рухового апарату: сколіоз, кіфосколіоз, кили між хребцевих дисків.
♦ Масаж: лікувальний, дитячий, антицилюлітний, обгартування кріо та термо.
♦ Программа схуднення
♦ Послуги косметолога
♦ Депіляція (шугарінг)


Масаж

Студія пропонує такі виду масажу:

♦ Класичний лікувальний масаж
♦ Дитячий масаж
♦ Загальний масаж
♦ Антицилюлітний масаж
♦ Медовий масаж
♦ Вакуумний масаж
♦ Термомасаж
♦ Обгартування кріо та термо

Також салоні пропонує:

♦ Послуги косметолога
♦ Депіляція (шугарінг)


Корегуюча гімнастика, або лікувальна фізична культура

Комплекс вправ, який спрямований на корекцію постави та лікування опорно рухового апарату, як сколіоз, ліфосколіоз, остеохондроз, та протидії кили між хребцевих дисків. В основі виріщення цих проблем лежить – лікування рухом, а саме 300 вправ індивідуально підібраних для кожного клієнта, та асиметричне навантаження, яке дозволяє працювати з кожним м’язом локально. За допомогою виконаних вправ на профілакторі Євмінова зменшується, а потім зникає біль в хребті, зникає м’язевий спазм. Глибокі м’язи спини та зв’язки поступово зміцнюється і утримують хребетний стовб для того, щоб спокійно переносити щоденні навантаження. Таким чином ми нарощуємо м’язевий корсет, який зберігає наш хребет в правильному функціональному стані чим сповільнює процеси старіння та зношування між хребцевих дисків.


Программа схуднення

Программа схуднення, яка включає в себе комплекс вправ для закачування м’язів пресу, сідниць, ніг, рук та спини. Існує поширена думка що, можна схуднити тільки в одній частині тіла, а тільки в цілому. Тому ми пропонуємо комплексну програму тренувань для схуднення, а саме поєднанні силові та аеробні тренування. Якщо почати тренуватися з силового комплексу, під час його виконання втрачаються всі вуглевоні у вигляді глюкози і глікогену то подальше аеробне тренування почне спалювати безпосередньо жири з перших хвилин. Саме цей шлях вважається самим ефективним та оптимальним для досягнення мети.

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/reabilitologlviv/.

Контактні телефони: 063 321 38 64, 098 055 76 99


Теги: салон, діти, схуднення, косметолог, Масаж, гімнастика, здоров'я
Останні новини:

Коментарі
avatar
Тільки у Винниках!!! Немає аналогів у світі!! Технологія ЗАКАЧУВАНЯ м’язів )
avatar
Володимир Володимирович, в статті про "Студію Краси та Здоров'я" не використовуються такі вислови як:   - "Тільки у Винниках!!!"   - "Немає аналогів у світі!!" - "Технологія ЗАКАЧУВАНЯ м'язів". А розповідається про програму схуднення, яка включає в себе закачування м'язів пресу і т.д. І напевно не гарно в коментарях писати з CAPS LOCK і з помилками. Також довожу до Вашого відома, що використання терміну "закачування" в даній статті цілком правильне.
avatar
Вибачаюся за недоречний коментар.
avatar