У Винниках відзначили День пам‘яті та примирення
08.05.2016 16:41

Сьогодні, 8 травня, винниківська громада відзначила День пам‘яті та примирення.

Влада міста, священики, громадськість та ветерани другої світової війни зібралися для спільної молитви та вшанування світлої пам‘яті полеглих воїнів.

Біля могили загиблих бійців у другій світовій війні (вул.Шевченка) священики відправили поминальну панахиду.

Присутні щиро молилися за душі полеглих героїв, за мир в Україні.

Міський голова Винник Володимир Квурт у своїй промові закликав людей завжди пам‘ятати про всі неймовірно величезні жертви, які понесло  людство під час другої світової війни. Проте, найбільше людських і матеріальних втрат зазнала саме Україна, адже територією нашої країни полум‘я другової світової війни прокотилося двічі!

«Ми молимося за душі  полеглих бійців, ми також молимося за те, щоб у нашій державі запанували мир і спокій, щоб Україна залишалася завжди незалежною й вільною країною,» - зазначив Володимир Квурт.

Ветерани війни, Володимир Квурт, представники громади поклали на могилу героїв квіти, а також усі присутні вшанували світлу пам‘ять полеглих хвилиною мовчання.

Ведуча цього заходу Анастасія Пришляк продекламувала патріотичний вірш.

Також варто нагадати, що напередодні Дня пам‘яті та примирення Винниківська міська рада виконала необхідні ремонтні роботи на братській могилі загиблих героїв. Зокрема,  там  побілили надмогильний пам‘ятник, прибрали прилеглу територію, пофарбували поручні на сходах тощо.

Анастасія Пришляк та Іванна Іванчук прикрасили груди кожного з присутніх на згаданому заході чудовим символом Дня пам‘яті та примирення – яскравою квіточкою червоного маку!

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: день примирення, винниківська громада, друга світова війна, панахида
Останні новини:

Коментарі
avatar