У Винниках відбувся ІІ Міжнародний хоровий фестиваль «Достойно є» (ВІДЕО/ФОТО)
28.05.2016 22:17

У рамках святкування 350-річчя надання Винникам Магдебурзького права розпочався ІІ Міжнародний хоровий фестиваль «Достойно є». Відкриття, під час якого хори-учасники презентували свій колектив і виконали по одній пісні, відбулося у великій сесійній залі ЛМР, оскільки організаторами цього хорового проекту є Львівська міська рада, Винниківська міська рада. У Винниках на площі перед костелом Успення Пресвятої Діви Марії зібралися учасники першого фестивального дня "Достойно є".

Молебень за процвітання Винник і мешканців міста провів протопресвітер Винниківський о. Іван Духнич, співслужили отці Винники та навколишніх сіл.

Перед винниківчанами і гостями фестивалю виступили Народний хор "Воскресіння" (м. Винники), Народний чоловічий хор "Дзвін" (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. Гжицького, хор "Надсяння" (Львівське суспільно-культурне товариство «Надсяння»), чоловічий хор "Ехо" (м. Гудзьондз, Польща), Львівський муніципальний хор "Гомін".

Із привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Винник Володимир Квурт, наголосивши на важливості фестивалю «Достойно є» для об’єднання громади в єдиній молитві до Бога. «Матеріальний світ є мінливим, – зазначив мер. – Вічними є Боже милосердя і Бог. Бажаю всім Божого благословення та здоров’я, а учасникам – стати постійними гостями на фестивалі у Винниках».

Хори, які виступили сьогодні у нашому місті, отримали подарунки від міського голови Володимира Квурта та його заступника Богдана Шустера, секретаря ради Винниківської міської ради Ігоря Жуковського і сфотографувалися на згадку про цю неординарну для міста подію.

29 травня відбудеться другий день фестивалю – у Львові (пл. Театральна, 11, храм свв. Апп. Петра і Павла УНКЦ (костел Єзуїтів). Виступлять ті самі хори, що й у Винниках, але з іншим репертуаром. Приєднається ще один учасник – хор студентів Львівського державного музичного училища ім. С. П. Людкевича.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Хор, Костел, Достойно є, Фестиваль
Останні новини:

Коментарі
avatar