Микола Буй підсилить «Рух» у другій лізі? (ВІДЕО)
15.06.2016 11:08

За повідомленням спортивної програми «Пас», двадцятирічний нападник ФК «Гірник» Соснівка, кращий бомбардир поточного чемпіонату Львівщини, Микола Буй підсилить винниківський «Рух» у другій лізі чемпіонату України.

Про перехід футболіста із Соснівки у винниківську команду стало відомо після поразки «Руху» в чемпіонаті області від «Гірника» з рахунком – 0:3. Саме Микола Буй двічі відзначився в цьому матчі.

Як повідомила програма «Пас», після завершення згаданого поєдинку президент «Руху» Григорій Козловський запропонував Миколі Бую перейти у винниківський клуб для виступів у другій лізі чемпіонату України.

«Звичайно, я хотів би виступати в професійному футболі, коли керівництво клубів домовиться, то стану гравцем «Руху»,» - мовить Микола Буй.

Підтвердив згадану інформацію й головний тренер ФК «Рух» Роман Гданський.

«На цьогорічному Меморіалі Юста Микола Буй виступав за нашу команду, провів два голи й залишив дуже добре враження, - говорить Роман Гданський. – Про перехід цього гравця в «Рух» мені також повідомив президент нашого клубу Григорій Козловський. Гадаю, що для виступів у другій лізі такий футболіст нам дуже потрібний.»

Сьогодні, 15 червня, «Рух» проведе поєдинок на Кубок Львівської області у Великих Глібовичах.

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.


Теги: Гірник Соснівка, Микола Буй, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar